30.12.2017 18:16

Mladá krv v rape - ESO

Čaute , moje meno je Adam. Mám 14 rokov a okrem iných aktivít sa venujem aj hudbe. Moje umelecké meno je ESO .

Tento rok som nahral a dal von dva hudobné klipy . Klip ku skladbe SLOBODA a klip ku skladbe VERÍM. K obidvom skladbám som si písal texty sám. O produkciu sa postaral Marek Vozár ktorý spolupracoval s viacerými známymi menami slovenského šoubiznisu. Môj prvý klip bol natáčaný iba jednoducho v našom okolí a v Rači (časť Bratislavy).

Druhý mal byť prepracovanejší a preto sa bolo treba naň viac pripraviť. Museli sme nájsť správne miesto, vybaviť techniku, počkať na vhodné počasie a zohnať tých správnych ľudí. Mám šťastie že ich okolo seba mám. :) Boli sme ho točiť v Nízkych Tatrách a keďže sme použili aj drona, mám tam fakt krásne zábery.

Vždy som sa snažil robiť texty, ktoré ľudom aj niečo povedia, alebo ich namotivujú. Vždy si hovorím, že dôležité je veriť si a ísť si za tým čo chceš.

Mňa samotného inšpirovali interpreti, ktorí majú kvalitné a zmysluplné texty. Ako napríklad Kali, Ego či Majk Spirit.

Možno to nebude pre každého znieť ako profi muzika a možno to každému nesadne a možno naopak niekomu sa to bude páčiť a podporí to. Každopádne to nechám na vás. Každý nech si spraví vlastný názor. Do budúcna určite plánujem ďalšie veci, takže ak by si mal záujem môžeš ma sledovať. :)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
6
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Adam Brosch pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.