Príbehy

1. týždeň - silvestrovský sex s najlepším kamarátom a pozvanie do Álp

11.1.2018 10:18
Aj keby som chcela, tak toto si nevymyslím. Mne sa proste dejú veci.

1. január

Otvorila som oči. Mierne dezorientovaná som potrebovala asi 4 sekundy na to, aby mi došlo, že ležím v cudzej posteli. V cudzom byte. Štart do nového roka naozaj na úrovni, good job. V miernej panike som pootočila hlavu a zahrala si rýchle tiposbingo, kto bude vedľa. Tak trochu prekvapivo to bol môj najlepší kamarát zo strednej s ktorým sme sa 5 rokov nevideli. Nazvime ho Kámo. Pozrela som pod paplón. Mala som tričko (?) a nečakane aj nohavičky, takže asi nič nebolo. Z vedľajšej izby som započula smiech najlepšej kamošky. Whatsapp. “Prečo dpč ležím vedľa Káma?? 😂😂 Nič, žiadna modrá fajočka. Last seen - minulý rok. (haha musela som) Facebook. “Okamžite whatsapp.” Stále nič. Chytá ma mierna panika. Čo keď predsa len niečo bolo? Zobudil sa. Začali sme sa smiať. Údajne sme spolu spali. Dosmiala som sa. Fasa. Teraz čo? Začali sme sa bozkávať. Spali sme spolu znova. Na sexe s najlepším kamarátom je dobré to, že ho nepotrebujete ohurovať. Nehanbíte sa, že nemáte telo modelky, lebo však je po Vianociach. Proste si to len užívate so slovami: “Veď je to Kámo.” V situáciách, ktoré by s novým frajerom alebo cudzím mužom boli trápne, sa zasmejete. Tak úprimne. Spravil sa. Trikrát. Pustil si zvučku z Ligy Majstrov, lebo za tento výkon si to vraj zaslúži. To už plačete od smiechu. Príde zasa v piatok, lebo v sobotu odlieta. Lebo takto sa mi dejú veci s mužmi. Vždy tam je problém. Nevadí, tešíme sa na piatkové prietrtky.

Toto som akože ja 1.1.2018 s opicou. Nemám také chudé nohy.

2. január

Musela som vstať do práce. Takmer po dvoch týždňoch vianočného prežierania a spania. Bez chuti a štipky motivácie, keďže predchádzajúce mesiace vo mne zabili aj posledný kúsok nádeje, že to tam raz budem mať rada. Nemám. Čo však mám, sú žaludočné vredy a vyhádzaný ksicht. A neprišla mi zmluva. Nebude zmluva, nebudem pracovať, jednoduchá rovnica. Vlastne ani neviem, prečo tam idem. Asi si len vychutnať toto oznámenie. Aj tak o týždeň nastupujem do novej práce. To sa vám hneď o niečo ľahšie dáva výpoveď.

3. január

Zobudila som sa a z displeja mobilu na mňa svietila veta: “Ahoj, vikendovy vylet do Alp? Vsetko zaplatene.” Odosielateľ - môj celoživotný crush. Tak rok 2018 so far so good, hovorím si. Keď sme mali asi 17 a rozprával mi o babe, s ktorou sa často stretáva a nevie ako jej má prejaviť náklonnosť, naozaj som si myslela, že som to ja. Nebola som. Bol s ňou 3 roky. Keď som sa vrátila z Prahy, bol single. Zasa sme sa nejakú dobu stretávali. Keď potom potreboval pomôcť vymaľovať byt, hovorím si: “THIS IS IT!” Po ceste k nemu sme nabrali jeho aktuálnu frajerku. Je to jeden z tých kamarátov, ktorý mi rozpráva o frajerkách a ja mu robím vzťahovú poradňu. A ani netuší, že by mohol mať frajerku roka a nestažovať sa. A ZRAZU MA ZAVOLÁ NA LYŽOVAČKU? LEN TAK? Jasné že idem. Teda počkať, v piatok som mala byť s Kámom. Mám dilemu. To je totiž kvalitné IPčko (istý pich, pozn. autora). Ale zasa lyžovačka v Alpách zadarmo. Navyše s Crushom. Zajtra mi to má potvrdiť.

Toto som akože ja 6.1. v Alpách. Ale naozaj iba akože.

4. január

Lyžovačka je zrušená. Ale vlastne ani nie som smutná, aj tak som nechcela rušiť Káma. Dobre, možno len tak na 15%. Aj tak by sme tam určite nesúložili.

Mám tri kamošky. Pre zachovanie identity musia mať pseudonymy, ktoré nijak nevystihujú ich osobnostné črty a kvality. Nechcem im predsa zničiť život. Kiwi, Peha a Vada. Premotivovaná Kiwi objednala niekedy koncom roka masky na každú partiu tela - tvár, pery, ruky, nohy (maska na nohy wtf?!), vlasy. Chcela mať 31.12. “beauty day”, aby sme do nového roka vstúpili krásne. Nevyšlo. Dnes ich po vyše týždni priniesol kuriér. Večer chcela ísť dokonca behať schody do Horského parku. V januári. Keď je vonku zima a tma. Nie ďakujem. Radšej som dopozerala Black Mirror (Netflix) a tu je drobná rada: ak budete pozerať posledný diel 4. série, JE TO ABSOLÚTNY MINDFUCK.

Inak vedeli ste, že bordel pri Senci má svoj Instagram? Not even kidding. Pozrite si @goldenlife_senec. Niekedy naozaj neviem. Aj pre toto je človek rád, že má v živote Vadu.

5. január

Piatok. DEŇ D. Kámo písal, že pre mňa príde okolo 16:00 lebo má čas len do 19:00 a potom ide za chalanmi. Takže máme do 21:00 tzv. reklamný break. Čas na občerstvenie a oddych. Došiel Uberom a odviezol si ma na Airbnb byt. Takto si predstavujem gentlemana. Keď chce sex, nenechá dámu chodiť autobusom a vybaví miesto.

Zasa to bolo iné, ako keď spíš s chlapom, ktorého nepoznáš. No veď jasné, lebo ho poznám. Ale aj tak to bolo iné. Strašne prirodzené, ako keď máš sex po roku so svojím frajerom. Povedal mi, že toľko sexu nemal za posledný polrok. Hold, ani ja. Zasmiali sme sa. Od septembra som mala “stopku”. Proste žiadna nová čiaročka do konca roka. Odviezol ma k Pehe. Dali sme si ľahké kari a predebatovali, čo sa dialo. O 23:00 prišiel po mňa. S chalanmi. Not exactly what I’ve expected, ale boli vtipní. Extrémne. Kúpili si na pumpe pivo a išli s nami hore. Jeden z nich sa nám postaral svojím stand-upom o kultúrnu vložku. Odišli asi o 1:00, Kámo odchádzal o 4:00, aby stihol let. Nespali sme. Počas sexu mi povedal, že si nepamätá, kedy naposledy ležal vedľa tak krásnej ženy. Cítila som sa ako bohyňa. Takýto sex by mala v živote zažiť každá žena.

Toto som akože ja v posteli. Mínus oblečenie. Mínus ten hrozný obrázok na stene.

6. január

Dali sme si s babami raňajky predtým, než sa rozlezú do celého sveta. Tým myslím Amsterdam, kam aj tak onedlho letím. Ale chceli sme si spolu bohémsky vychutnať praženicu v Žufani. Nič totiž nie je viac buržoázne, ako dať si v sobotu raňajky s kamoškami v podniku. Nikto totiž nemusí nakupovať a umývať riad. Dojedli sme a keďže bolo 10stupňov, išli sme sa vyvetrať do lesa. Skrátka jedna plnohodnotná sobota. Večer som išla s Kiwi ku Vade na víno. Kiwi mala o 20:00 rande. Potrebovala si dať dvojdecko na odvahu. Ja liter. Len tak. Kiwi odišla na svoje rande s chlapom, ktorý zajtra odlieta na iný kontinent. Asi sme sa fakt našli. My s Vadou sme zatiaľ pokračovali v rozhovore o dobrom a zlom sexe a čo robí niektorých mužov lepšími v posteli. Vedeli ste, že existujú aj pekné aj škaredé penisy?

7. január

Chápete, že len týždeň som bez toxickej práce a moja pleť je bez jedinej vyrážky? Nezamestnanosť a sex robia zázraky. Dali sme si masky a capuccino. Došla za nami aj Kiwi a pohrúžila sa do rozprávania zážitkov o svojom 6 hodinovom rande. Jej nový objav je už medzičasom niekde nad Atlantickým oceánom. My sme dve tragédky, fakt. Zajtra ma čaká prvý deň v novej práci. Neviem čo si mám obliecť. Nechce sa mi to riešiť a ráno budem mať paniku a stres. Dúfam, že sa nebudem musieť predstavovať pred celým officom. To by bolo naozaj moc.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.
Priemerné hodnotenie
7.3
Ohodnoť blog
Pre hodnotenie sa musíš prihlásiť!
Prihlásiť
23 komentárov
95
Nahor
Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať
Herec na bare
Door-to-door, alebo najlepšia škola obchodu, ktorú dlho neustojíš
Komiksy, ktoré (Vám) môžu zmeniť život I.
Asertívny zamestnávateľ
Alicia Vikander a Nový Trailer k Tomb Raider
Čo nás čaká na začiatku roka 2018?