Vzťahy

Žiadny návod! Len to, čo cíti žena... ♥

13.2.2018 23:58
Tom Odell a jeho ,,Another love" mi práve zneje v ušiach, keď sedím na tej starej intrákovej izbe. Plno záložiek a medzitým aj chat s mojou kamkou. Utrápenou.

Toto nie je žiadny návod, ako sa k žene správať. Ani ako ju ,,dostať ". To môžeš rovno prestať čítať. (Som zvedavá či to aj nejaké zhliadnutia bude mať :D )

Ak stále pokračuješ a si muž, možno to je len krátky výlev citov, o čom komplikované ženské pohlavie sníva. A možno malá inšpirácia ako sa zlepšiť., respektíve potešiť jej dušu. A ak si žena, tak práve chceš zistiť či si rovnaká ako každá...Alebo to pošleš frajerovi ako inšipiráciu? :D Ale radím ti, to nerob. Ak ťa ľúbi, bude sa tak správať ako v mojich bodoch nižšie. Sám od seba. Netlač naňho.

Zdroj: www.pixabay.com

Nekecaj, hlupaňa, a začni písať!

Žena ako síce komplikované, no krehké stvorenie potrebuje v prvom rade cítiť, že je milovaná. Hej, muž má zlý deň, veľa toho v robote, v škole alebo doma. No my, baby, potrebujeme aspoň jedno slovo, jednu správu: ,,Ľúbim ťa! Chýbaš mi! Potrebujem ťa!". Naozaj aspoň raz. Ak nie je čas, prezvonenie stačí.

,,Si krásna! " -> na toto slovné spojenie žena stále odpovie sarkasticky, aj keď ju to naozaj neskutočne potešilo a vo vnútri jej srdiečko pumpuje jedna radosť.

Ženská duša túži byť chválená. Dobre, priznávam, že niekedy ten koláč je málo sladký, jedlo bez chuti, byt je zavalený prachom, jej nálada nehodná komentára. Ale ak si muž všimne malú zmenu, nech to dá aj najavo. Inak budeme pred ním stáť urazené a dupkať nohou, že si zase nič nevšimol. No nie je tak, sestry? :D Chápem, že muž nie je takto stavaný ako baba, že všetko chváli, všetko je zlatééé a rozkošné. Avšak občas nám pohladenie ega nezaškodí.

Muž, choď na to pivo, slivovicu a futbal. Ale inú ženu v tvojom živote okrem rodiny vidieť veľmi nechceme. Túžime byť jediné. Jediné, ktoré ťa pobozkajú, pohladia, objímu.

Počúvaj ženská, ak je zdravý, budú sa mu páčiť iné. Lebo to je proste tak, aj keď to nechápeme. Matka príroda to tak zariadila. Nuž preňho máš byť ty tá jedinečná, najkrajšia a najlepšia žena. A máš to aj cítiť.

Kytica, šperky, bonboniéry, drogéria, oblečenie... To sú fajn darčeky. No ak ty, chlape, jej dáš kúsok svojho času, ktorý bude výnimočným, všetky tieto haraburdy sa môžu vopchať - vieme kam. Túžime po tebe. Nie po nich!

Zdroj: www.unsplash.com

Sme ako vázy, ktoré sa potrebujú naplniť láskou, aby kvety mohli rozkvitnúť.

V tento večer prajem ženám, aby pocítili každý deň minimálne takéto dôkazy lásky. A mužom prajem, aby ste svoju lásku prejavili. A garantujem, že žena vám to určite vráti a kvety vo váze rozkvitnú. ;)

Buďte šťastní!

#givelove

#getlove

Vaša Klar3ttka ♥

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.
Priemerné hodnotenie
zatiaľ málo hodnotení
Ohodnoť blog
Pre hodnotenie sa musíš prihlásiť!
Prihlásiť
1 komentár
3
Nahor
Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať
Cesta svetom - návrat domov (+fotogaléria)
Tip na Android hru : Proton Bus Simulator
Cestujete do Černobyľu? Toto by ste mali vedieť
Zanedbaná pieseň
Smrtonosná fajka
Cestovat a při tom vydělávat. Sen nebo realita?