Život so samými chlapcami? Malina.

A kedy bude dievčatko? Už keď máte troch chlapcov, táto otázka nesmie chýbať. Nebude. Načo.

Niežeby dievčatká neboli fajn. Už keď teda máte tých troch chlapcov, ale o živote so štyrmi babami by vám vedel porozprávať zase môj tatko, ale to je už iný príbeh. (Všade samé vlasy.) Veď vravím, iný príbeh.

Na chlapcov si už človek zvykne. A keď sa narodí tretie už viete, čo vás čaká. Plus tatik do počtu a ste samá baba.

Vypichnem zopár momentov.

Keď boli malý a obliekla som si niečo nové. Jeej, aká si pekná. Ehm. Waau komplimenty od chlapov. Jasné, že to povedia aj dievčatá, ale povedzme si pravdu, od chlapa to padne vhod. Hoci aj dieťa. A poteší, ak si všimne, že je to naozaj niečo nové. Poviete si. Ooo, aký gentleman. A obrátite sa na svojho chlapa, že vidíš? Uč sa. 😊

Plus, keď podrástli a otvárali dvere, či pomoc s taškami. Aj keď im poviete niee, ešte sa napomáhate, netreba. A zrazu idú vedľa vás dvaja chlapci, držia tašky a vy s prázdnymi rukami. To veru poteší.

Myslíte si, že mať doma chlapcov je pohoda v tom, že neriešia oblečenie a výzor celkovo? Omyl.

V kúpeľni je drogéria prevažne mužská. Gély a lak na vlasy vôbec nepatria mne. Starší už tuším od školky rieši: Nie, toto si neoblečiem. To je úzke, alebo zlý vzor. Do školy sa chystá prevažne v kúpeľni. Top vlasy musia byť.

A upratovanie? Mami, už nás naučíš ako sa varí to a to? A s čím ti máme pomôcť? Jasné, že sú stavy bordelu a totálneho chaosu doma, takzvaný organizovaný bordel. Ale keď očakávate od staršieho, že o chvíľu nič z neho, lebo nastúpuje éra puberty a zrazu sa motá v kuchyni okolo vás a mieša mäso a ide pratať. To ho vyháňam, nech ide preč z môjho územia a poprace si na svojom- detská izba, keď ma prataciu mániu. Ale je pravda, že je to o povahe aj, pretože od malá si vie všetko dosť pedantne poupratovať. A vždy poteší, keď nestíhate a viete, že sa môžte spoľahnúť na to, že vám dôkladne poskladá vecí na sušiak.

A samozrejme nesmie chýbať téma šport. Ak nie ste športový typ človeka, tak sa s tým nezmierite, ale keďže aj ja dosť sledujem športové dianie, nevadí mi naozaj vkuse zapnutý televízor na športových programoch.

Tak, takýto je život so štyrmi chlapmi. Musím povedať, že celkom parádny a užívam si to. Zatiaľ. 😉 Ešte nie sme v štádiu dospievania. To uvidíme, čo príde.

Takže život so samými chlapmi? Malina. 😉

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
Pracujúca mamička troch chlapcov. Rada čítam, píšem, milujem prírodu a svoje deti. :)

Chceš vedieť, keď Janka Danima pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.