5 tipov, kam na vodnú fajku v Bratislave

Vodná fajka alebo tiež shisha priťahuje svojou atmosférou pri fajčení. Relaxácia a pohoda naplnená voňavým dymom vodnej fajky, to sú dôvody, prečo je čoraz viac obľúbená.

Vodnú fajku zvyknú fajčiť aj tí, ktorí klasické tabakové cigarety nemajú v láske. Tá funguje na princípe filtrácie a ochladzovania dymu prebublávaním cez vodný filter, ktorý zachytáva väčšinu nečistôt. Zvyčajne sa s vodnými fajkami spájajú čajovne, ktoré ponúkajú rôzne príchute a druhy tabakov. To však už dávno nie je pravidlom. V Bratislave existujú reštaurácie, bary a kaviarne, ktoré takýto druh relaxácie poskytujú.

Kam na dobrú „vodnú“ v Bratislave?

Blue Bear Restaurant & Bar

Táto reštaurácia sa špecializuje na americkú kuchyňu. Ponúka unikátny gastronomický zážitok v podobe jedál, ktoré do Bratislavy prinášajú chuť Ameriky. V ponuke nápojov nechýba široký výber kvalitnej whisky z rôznych krajín sveta. Na letnej terase si okrem skvelých jedál máte možnosť po novom vychutnať aj pohodu s voňavým dymom skvelej vodnej fajky v majstrovskom podaní BABYLON SHISHA a rôznymi druhmi tabakov. Blue Bear Restaurant & Bar sa nachádza v blízkosti Starého mesta na Mýtnej 48.

Segafredo Espresso Bratislava

Vodná fajka v nákupnom centre? Aj to ponúka Bratislava. V obľúbenej kaviarni Segafredo v obchodnom centre Aupark si okrem skvelej kávy, limonád a čerstvých zákuskov vychutnáte na letnej terase vodné fajky príchutí od výmyslu sveta. BABYLON SHISHA zaistí pravý pocit orientu. Ideálny spôsob ako spojiť nakupovanie s chvíľkou pohody a relaxu. S ňou si prídu na svoje aj chlapi. Kaviareň Segafredo Espresso nájdete na Einsteinovej 18 na prízemí Auparku.

Le Bar

Ďalším známym podnikom, kde si máte možnosť vychutnať vôňu a chuť výrazných tabakov a bublajúcej vodnej fajky je Le Bar. Ten okrem samotnej arabskej vodnej fajky SIHAM ponúka obrovské množstvo kokteilov, káv, domácich limonád. Nachádza sa na nábreží Dunaja v obchodnom centre Eurovea na Pribinovej 8, kde máte navyše skvelý výhľad na promenádu a samotný Dunaj.

Habibi Cafe

Habibi Cafe sa nachádza priamo v centre Starého mesta. Bar s arabskou kávou a rôznymi drinkami prináša do hlavného mesta kúsok Blízkeho východu. V ponuke má aj tie najlepšie jedlá zo studenej arabskej kuchyne. K pravej atmosfére patrí samozrejme vodná fajka SHISHA N´ARGILLE, ktorú tu nájdete v rôznych ovocných príchutiach dokonca s tabakom v beznikotínovej verzii.

Kontajner Riviéra

Obľúbeným miestom, kde si zvyknú ľudia vychutnávať shishu je aj známy Kontajner Riviéra. Zaujímavý interiér a celkový vzhľad, robí túto reštauráciu ešte originálnejšou. Nachádza sa v Karlovke na ulici Na Riviére 2. Už na prvý pohľad Ak by ste náhodou pri fajčení vodnej fajky dostali hlad, z pestrých sladkých aj slaných jedál si určite vyberiete. Samozrejme káva a čerstvé domáce nápoje nemôžu chýbať.

Teraz je už iba na Vás, ktoré miesto navštívite a počas teplých večerov si vychutnáte relax a skvelé vône dymu vodnej fajky na letných terasách.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
5
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Simonka Strečnianská pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.