Ako sa balia Aziatky (1. diel)

18+
CITLIVÝ OBSAH
Článok môže obsahovať:
produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
sex, nahotu a iný nsfw obsah
násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH
Toto nie je návod, iba moje postrehy z tejto skúsenosti

Varovanie: Tento blog je plný vulgarizmov a obsahuje pasáže, ktoré pohoršia človeka nezaujatého témou šukania Aziatiek, ako aj ľudí bez zmyslu pre temný humor a naturalisticky pravdivé popisy reality.

Takže ešte raz... Prečo šúkať Aziatky a o čom je celý ten hype?

Začalo to celé nevinne, bol som prvý krát v J.V.Ázii, a to rovno v hlavnom meste Šukania Aziatiek, Bangkoku.

Bol myslím rok 2014 alebo 2015, a ja som si prvý krát v živote uvedomil, že som rocková hviezda. Nemal som teda vydané žiadné albumy, ani som nebol hosťom na Krausovi, ale všetko čo stačilo bolo, že som biely, mladý a a mám biele zuby.

Čo som tu zažil som hneď začal považovať za splnený sen. Vždy som chcel predsa byť rocková hviezda, a teraz idem večer na ulicu a baby si so mnou robia selfíčka bez toho, aby som preto čokoľvek urobil.

Začal som toho hneď zneužívať a aspoň som si na ne bral čísla, a podotýkam, že to fungovalo, aj keď som nosil na nohách kroksy a to isté tričko týždeň v kuse.

Dočkal som sa pár sexuálnych skúseností so slečnami, ktoré som stretol priamo na ulici, za bieleho dňa ako aj po tme.

Páčilo sa mi, že baby sa nesprávali ako zlatokopky. Jednu som napríklad za celý večer pozval iba na kávu v Mc Donald`s, potom vyprášil v parku a na Invalídnych záchodoch v obchodnom centre,

druhá ma zas viezla hneď z chlastačky na motorke po polke mesta do svojej komnaty, pričom ja som vtedy už nemal love ani na hostel (čo ste boli v Bangkoku viete aká je tam premávka).

Ale dosť bolo dávných čias, proste som si povedal, že keď tu mám takýto fanklub, asi začnem chodiť po okolitých krajinách a "zbierať vlajky."

Zatiaľ mám teda z tejto oblasti Thajsko, Laos, Taiwan, Kóreu, Malajziu a Indonéziu, vačšinu viacnásobne, všetko nekurvy, teda aspoň nie také tie za peniaze... (neskör sa jedna vyskytla, ale o tom si ešte pokecáme).

Po čase som sa zase raz odhodlal navštíviť tento kontinent, začal som sa cítiiť ako Kájinek po návrate z basy, keď mu písali fanynky aby ich prišiel ošukať. (Dobre, zas to asi trocha preháňam, ale tak nejak som sa proste občas cítil).

Dopracoval som sa do bodu, keď som býval asi 3 týždne u jednej Taiwanskej Milfky, z ktorej sa potom vyvinula moja sugar mama.

Ak čítate môj facebook, určite ste o nej neraz počuli.

Ale časy pominuli a keďže to začala brať vážnejšie, ako som plánoval.

(Písala mi každý deň na messengeri, aj ma prišla pozrieť na SVK), musel som újsť pred potencionálnym nebezpečenstvom...(moc sme sa spolu nebavili, lebo sme nemali spoločný jazyk, tak som sa úplne neorientoval v tom ako to celé vníma).

(Dlhodobé vzťahy ma omrzeli cca v polovici 20tych rokov, , teraz mám 31 a pomaly som sa stal cynikom s hakuna matata zmýšľaním a erekciou, čo začala fungovať trocha ako kompas).

AIR MALAYSIA

Takže teraz sa presúvame na ostrov Borneo, mesto Kuching, Malajzia.

Idem si večer po klube JUNK a vidím, že mi jedna slečna venuje celkom dosť pozornosti, ale už som bol na odchode, tak to hádžem za hlavu.

Potom ju však stretnem v ďalšiom klube, ktorý bol afterparty, na názov si až tak dobre nepamätám. Bola tam s dvoma chlapmi, keď som sa prihovoril, hneď ma jeden z nich osočil, že oni sa so mnou nebavia. Nejakým spôsobom zo mňa vyletelo, že ja sa bavím ale s ňou a nie s nimi, a či teda ide so mnou von. (Not bad povedal som si, také ostré to bolo celé, jak z filmu). Išla. Zobrali sme teda grab(nieco ako uber) ku mne do hostelu za 50 ringitov a trocha som ju vyklátil v tej mojej backpackerskej izbe s vrzgajúcou posteľou.

Ráno keď vyšlo slnko mi doplo, že nie je najmladšia. Môhla mať kľudne aj 45, ale bola z bohatej rodiny a tie jej umelé kozy to ako tak zachráňovali. Vysvitlo, že slečna je z bohatej rodiny a má celoživotnú 90 % zľavu na lety Air Malaysia hocikde po svete.

Neskôr sme si prenajali hotelovú izbu väčšej kvality, kde sme trtkali ešte asi 3 dni, kým som sa dal na ústup, smer Brunei.

Vyrazil som stopom, keď to nešlo prešiel som na bus, pred Bruneiom je ešte mesto Miri, ktoré slúži ako chlastáreň pre Bruneicov, lebo v Brunei sa nasávať nemôže.

Tu som sa zasekol v lacnom hosteli, ktorý bol 30 metrov od hlavnej párty krčmy v meste. Mali 50 % akciu na kadejaké miešané cocktaily, tak som sa tu na pár dní zasekol...

Sundal som takú mladú slečnu cez Couch Surfing, volala sa Nufa. Rozmaznané decko z vyššej strednej vrstvy, spadajúce do všeobecnej kategórie "obecný bicykel".

Spolu s kamarátkou mali vo zvyku zaplatiť si na víkend hostelovú izbu vo vlastnom meste, aby nemuseli najebané šoférovať domov. (Nie, že by som ich teda najebané šoférovať nevidel).

Pamätám sa, že mi ani moc nestálo pero, lebo som bol príšerne najebaný keď som ju prášil. Ráno bola slečna zrejme sklamaná z mojho LTT postaveneho údu, a tak som ju uz dalsi den stretol v krcme s dalsim randicom, nejakym britskym vojakom, V klidku a bez hanby nas predstavila a sedeli sme aj spolu pri stole.

Prišla ma pozrieť do Miri Air Malaysia, lebo bol vikend a ona mala lacné letenky, a bola zas nadržaná. Objednala hotelovu izbu s vírivkou, celkom pohoda...

Musel som ju rozmrdať riadne, lebo išla ku gynekológovi po nejaké

tabletky od bolesti a lubrikant. (Miestní chlapi majú nižší kaliber)

Ďalsia vyhoda preco byť belochom vo východnej Ázii, lebo tu si vlastne černochom čo sa týka rozmerov. (VÔbec nemám nejaký veľký kanón, tu ide o relatívne veľkostné rozdiely ).

Po tomto vikende mi ale Air Malajzia už pomaly začínala liezť na nervy. Chcela sa vodiť za ruky a pičoviny, konverzacia plytká. Maximálne zaujimavy fakt, že je vlastne muslimka, a bola aj na púť do Mekky, takže sa vlastne moje pero prešlo "halal testom".

(fotka z jej fb)

Z Miri som sa vydal do Bruneia, odkiaľ ma za 3 dni deportovali, nejdem to tu rozoberat, viac asi vo videu:

V Brunei, som stretol Timjoena z Holandska, meno spomínam, lebo bude v pribehu dalej zohravat ulohu "Eskimo brothera".

Odtiaľ som sa dostal do mesta Kota Kinabalu, ktore fakt odporucam. Tu už ma zas čakala Air Malaysia s ďalšou hotelovou izbou, tentokrát mi fakt liezla na nervy ale ešte som ju pár krát vyprášil

(ak poznáte teóriu "hate fucku", možno vám to niečo povie, je to vec pre fajnšmekrov, kedy sa dvaja ľudia nemajú navzájom moc v láske, ale sexuálne sa priťahujú... je to celé potom také živelnejšie).

Boli sme spolu aj na výlet po nejakych ostrovoch, v tomto bode jej doslo, že z toho nebude láska na celý život, a aj keď sme ostali v kontakte,

už moc neotravovala.

Kota kinabalu sa ukázalo byť veľmi dobré mesto, vybavil som si tu aj nejaké koncerty, zahral čo to na ulici, ale hlavne som tu "stretol" nejaké ďalšie Malajky, vrátane Nioly, ktorá mala zároveň jednorázový styk s mojím Eskymo Bratom Timjoenom z Bruneja.

O čo väčšie bolo prekvapenie, keď sme sa písali, a zistili, že on pre zmenu zas naložil Nuffu v Miri. Takto sme sa dostali ku dvojitému Eskimo bratstvu.

Niola mala na chrbte mapu sveta, lebo je ako každá budúca influencerka veľká cestovateľka. Tak som jej tam zaznačil Borneo.

Ak chcete vedieť, ako moja misia pokračovala, hodím sem čo nevidieť druhý diel, rýchlosť bude v závislosti od čítanosti toho prvého, takže čím viac videní/komentárov bude pod týmto článkom, tým väčšiu motiváciu budem mať niečo ďalšie napísať.

(Áno som lenivý kokot a nemám z tohto okrem pár followerov na mojej fb stránke žiaden väčší osoh, takže pokiaľ ma chcete v písaní (a šukaní Aziatiek)

podporiť, zriadím si asi v budúcnosti napríklad patreon, ale zatiaľ stačí ak mi spravíte reklamu a budete tento blog zdieľať ďalej.

A môžete ma samozrejme aj sledovať na facebooku , IG alebo YouTube.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
133
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Tulak s gitarou pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.