Guilty Donuts: Tento podnik chceš vyskúšať!

Aj košické ulice ponúkajú lákavé podniky s chutnými sladkosťami. Jedným z nich sú aj donutky priamo na Hlavnej!

Množstvo z nás má isto slabosť na sladkosti. Vrátane mňa. Áno. A aj z tohto dôvodu som sa rozhodol priblížiť vám lákavú záležitosť s názvom @guiltydonuts. Tá vás už na svojom Instagrame láka heslom "Rodinný donut shop. Denne čerstvo upečené donuty, ručne zdobené a plnené len tými najlepšími surovinami. " To rozhodne stojí za vyskúšanie!

Začnem od kávičky, ktorá ma prekvapila už aj pri mojej poslednej návšteve. Prenikavá a pomerne silná zmes poteší snáď každého milovníka kávy v podobe Ristretta, Espressa či Latté. Opatrne však s Double verziou :)

Lokalita priamo na košickej Hlavnej, dostatok svetla pri útulných stoloch či posedenie s výhľadom z okna. Nejde tak len o akési "rýchle občerstvenie," ale skôr o prostredie kaviarne, kam môžete pokojne niekoho zavolať na "small talk."

Hoci v mojom predošlom súboji na Instagrame @cokupitkosice vyhrala porovnanie donutkov Bratislava, na našich košických Guilty Donuts sa mi páči práve tematická obmena ponuky. Aj preto dnes môžete nájsť vo výklade tekvicový, "Halloween," či karamelový donut. Nechýbajú však ani klasické kúsky ako Oreo, Babushka či Boston, ktoré už fanúšikovia tejto prevádzky iste dobre poznajú.

Ako to dopadlo dnes?

Poďme však k mojej dnešnej ochutnávke. Tá bola súčasťou cenovo výhodnej "raňajkovej" akcie (Guilty Combo - palec hore! :)), ktorá platí len do 10:O0. Podľa mňa sa ju rozhodne oplatí využiť.

Karamelový donut "Dulche de Leche" sme dnes s mojou polovičkou ochutnali ako prvý. Mňa veľmi oslovil a páčilo sa mi to, že aj napriek karamelovej zložke nebol presladený.

Ako druhý bol tekvicový donut, ktorý jednoznačne zapadne do sychravého jesenného počasia, a mne veľmi dvihol náladu. Potešila ma najmä chutná "marmeláda" vo vnútri a tekvicové jadierka na vrchu.

Spomínal som "klasický" Oreo donut? Jo, na prvý pohľad môže ísť o záležitosť, ktorú nájdete pomerne často. Na strane druhej ste ešte neochutnali práve tento od Guilty Donuts, a tak je potrebné to rýchlo napraviť. Well done :)

Absolútny strop dnešného dňa bol "Apple Pie" - donut s akousi zmesou pražených jabĺk so škoricou. Svieže, vyvážené, s kúskami ovocia, čo viac si priať .. (Ozaj, a cením drevený príbor, ktorý je k dispozícii priamo na prevádzke :))

P.S. #01 Ak chcete ešte nejaké to euro ušetriť, stačí zbierať nálepky, ktoré za každý zakúpený donut dostanete. Na vernostnej kartičke si potom môžete nájsť aj nejaký ten kúsok zdarma :)

P.S. #02 Počas aktuálneho "sviatočného" týždňa sú jemne upravené otváracie hodiny. Ak chcete vedieť konkrétne rozpätie hodín, navštívte sociálne siete @guiltydonuts, kde sa dozviete viac :)

Ak sa ti tento článok páčil, nezabudni sledovať blog s názvom @cokupitkosice na Instagrame. Pekný deň :)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Tipy a triky pre nakupovanie (nielen) v maloobchodných predajniach. Subjektívny pohľad level #cokupitkosice 🍩🍫🥫🥗

Chceš vedieť, keď Čo kúpiť Košice? pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.