Spolupráce a ako na ne – Alex Wortex, Naty Kerny, Lady Zika, Patra Bene, Naked Bananas...

Venujem sa fotografii už 5. rok a za ten čas som stihol už nafotiť veľa spoluprác, ľudia okolo mňa a najmä začínajúci fotografovia sa ma často pýtajú ako som sa k nim dostal

kto vlastne som

Som 21 ročný chalan z Bratislavy, pracujem ako grafik a popri práci sa venujem vo voľnom čase fotografii, môj profil a tvorbu nájdete hlavne na instagrame.

Milujem jedlo spoznávanie nových , pozitívnych , kreatívnych a jedinečných ľudí . Fotím viac-menej ľudí čo niesú modeli , častokrát sa mi dokonca stáva že s fotením nemajú žiadne skúsenosti, občas ale spolupracujem aj s modelingovými agentúrami ( ale to si nechám na další článok :D ) .

Ako "neprofesionálneho" a neštandardného fotografa ma kopa vecí obchádza :( a s množstvom ľudmi bohužiaľ nemám možnosť spolupracovať aj keď by som veľakrát veľmi chcel. Chodím po tenkom ľade vlastného štýlu , komercie a klasického modelingového basicu ale v prvom rade mi vždy najviac záleží na tom aby bol na fotke ten koho fotím sám sebou, uvoľnený , aby bol stotožnení s oufitom , miestom a stylingom

( povedzme si to otvorene , aj keby bola fotka úplne úžasná, v prvom rade vás vždy zaujíma najviac to ako vyzeráte na fotke vy až potom všetko ostatné :D )

Ako na to ?

pamätajte ,že za vyskúšanie nikdy nič nedáte, nikomu sa nikdy nehanbite napísať , či už do správy , mail alebo ho osloviť na ulici a predstaviť sa mu. Napríklad Aless mi o tom povedala svoje :D :) ! Veľakrát sa vám môže stať že vás niekto odignoruje , že sa mu nebude páčiť vaša práca / ponuka , že si vašu správu ani nevšimne alebo neprečíta , prípadne aj keď napíšete viac krát , iba si to prečíta :D alebo že vás úplne odmietne ( aspoň viete na čom ste ), ale len vďaka tomu sa môže stať aj to že spoznáte kopu zaujímavých a nových ľudí a postupom času sa vám začnú ľudia ozívať aj sami od seba ! :)

koho všetkého som už vlastne fotil ?

Alex Vortex, Naty Kerny, Lady Zika, Patra Bene, Majo Seman, Cheryldelarge, llnzz , Rachellkka , Naked Bananas , rdkvnx , slaytiiina , dominikarudyova , Aless ,Gregory Miler , nu_t_e_l_la , alessandradenoir, Nora Kakos, karinkaqayumova

a desiatky dalších super ľudí ktorých kedykoľvek rád uvidím znova alebo niečo s nimi vytvorím :) ! len pár krát sa mi stalo že by som bol s fotením nespokojný prípadne že mi niekto nebol zrovna sympatický, väčšinou sa vždy teším z toho že som niekoho super spoznal , zabavil sa a ešte s ním aj niečo vytvoril ! :)

Gregory Miler

s Gregorom sa poznáme už veeľmi dlho a v podstate môžem povedať že som sa práve s ním učil fotiť pretože mi od mojich začiatkov vždy rád zapózoval :) !

View this post on Instagram

With @gregory_miler

A post shared by PHILIP POLAK | 21 | 🇸🇰 (@philippolak) on

Alex Vortex

Jedna s najviac zaujímavých bytostí aké som kedy mal možnosť fotiť , spojiť moje fotky s jej osobnosťou je pre mňa vždy zaujímavé a hlavne si vždy s Alex užijem fotenie na 100% , zopár krát sme už spolu šokovali či vyrazili dych, ja osobne milujem najviac túto fotografiu

View this post on Instagram

With @alexwortex69

A post shared by PHILIP POLAK | 21 | 🇸🇰 (@philippolak) on

S Naty Kerny

som mal možnosť fotiť hneď viac krát , netreba o nej veľa písať , iba že je to jeden z najmilších ľudí akých som kedy spoznal :)

View this post on Instagram

With @natykerny

A post shared by PHILIP POLAK | 21 | 🇸🇰 (@philippolak) on

Večne usmiate slniečko Lady Zika ! :)

View this post on Instagram

Z víkendového fotenia with 📷 @philippolak

A post shared by Zika (@ladyzika.jpg) on

Rachellkka

fotiť s touto krásnou košičankou bol pre mňa doslova taký malý sen, milujem jej zelené oči , ryšavé vlasy a pehy aj jej štýl !

View this post on Instagram

📸: @philippolak

A post shared by 🌻RACHEL🌻 (@rachellkka) on

Daľšie ...

milučká Patra a Mc cafe :)

Karin :)

Lula :)

Dominika !!!

View this post on Instagram

Wine isn’t strong enough. It’s blood I want.

A post shared by Sunflower (@dominikarudyova) on

Cheryl <3

View this post on Instagram

📸 @philippolak 👑 @magaela_accessories

A post shared by 🍒Cheryl Kindl (@cheryldelarge) on

Naked Bananas

a omnoho viac nájdeš na mojom profile na instagrame alebo čoskoro v dalšiom článku :)

do komentárov mi môžte napísať čo by vás zaujímalo a čom by som mal napísať nabudúce .

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
17
Poslať správu
PHILIP POLAK | 21 | | time's forever frozen still | • Portrait photographer • Slovakia •

Chceš vedieť, keď filipphilippolak pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.