Influencer a fitnessák Lukáš Strakoš

Mladý, talentovaný,úspešný Fitnessák a Influencer instragramu . Dnes vám povie niečo o tom, ako sa dostal k fitness životu, svojím sledovateľom na instragrame a ako sa chce dostať do showbiznisu.

Čaute , pozdravujem všetkých čitateľov aj mojich fanúšikov. K fitnessu som sa naozaj dostal dosť nečakane a nikdy som neveril, že sa tomu budem aj venovať.

Začalo to asi tak 3 roky do zadu, keď som nebol spokojný so svojou postavou dal som si predsavzatie do nového roku, že schudnem tak 5 kíl aby som sa cítil lepšie. Myslel som si ,že život s pravidelným cvičením a stravou dlho nevydržím, no opak bol pravdou. Fitness mi vydržal až dodnes absolvoval som rôzne fitness školenia a študujem dokonca aj školu so zameraním fitness-výživa a šport. V tomto roku sa chcem s trénerom spoločne pripraviť na fitness súťaž (Men’s physique). Teraz si už neviem ani len predstaviť deň bez poriadného tréningu .

Instagram influencer

Typ ako sa stať influencerom na sociálnej sieti nemám. Musíte proste zaujať svojich ľudí a motivovať ich. V dnešnej dobe nezaujmete keď ste obyčajný a slušný človek... Nemyslím tým, že máte byť arogantný ...Proste musíte byť sami sebou a nie tým slušným človekom ako chcú tvoji známy. V prvom rade musíš byť spokojný so svojim instragramom ty a musíš mať svoj cieľ a ísť si za ním.

Prečo showbiznis?

Od malička to bol môj veľký sen, ktorý sa snaď naplní. Preto sa dosť často stretávam aj s ľudmi, ktorí sú už v showbiznise. Naozaj ak máte sen robte všetko pre to ,aby sa splnil!!! Najväčšie dobrodružstvo aké môžete zažiť je žiť život svojich snov - a nie tvojej mamky! Aj keď Ťa možno niektorí nechápu na tvojej ceste určite nezostaň stáť na mieste a choď si za tým. Moj veľký sen je showbiznis .. a robím pre to všetko a myslím si , kde smeruje energia tak tam sa objavia aj výsledky.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
35
Poslať správu
Fitnessák a Influencer na instragrame @lukasstrakos

Chceš vedieť, keď lukasko.strakosko pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.