Mondieu Café proste musíš navštíviť!

Aj toto sú dôvody, prečo by si podnik, akým je Mondieu Café rozhodne mal navštíviť.

Na mojom instaBLOGU som počas takmer celého minulého roka zdieľal množstvo tipov na lákavé produkty v našich supermarketoch, kaviarňach či reštauráciách. Ak by som však mohol práve minulý rok jemne bilancovať, práve nejako takto vyzerala tá ochutnávka, ktorá ma oslovila pravdepodobne najviac.

View this post on Instagram

Ak by som mal vybrať TOP ochutnávku za minulý rok, je to pre mňa osobne @mondieucafe 🔥 --- Minulý rok #2018, presne ten rok, keď som sa rozhodol odštartovať tento skromný instaBLOG, bol plný návštev nových obchodov, podnikov, kaviarní, reštaurácií atď. Iste, veľa plánov sa mi nepodarilo realizovať, ale snažím sa to dobehnúť 😅 a priniesť vám aj ďalšie lakocinky. Ak by som však mal vybrať jeden príspevok, jednu návštevu, a teda jednu ochutnávku určitého podniku v Košiciach, je to Mondieu na našej Hlavnej a ich brutálne okulahodiace, ale najmä čerstvé ranajkové menu. Avokádo, omeletka či Holandská omáčka chutili veľmi dobre. Či už zvolíte sedenie v exteriér alebo v interiéri.. To už nechám radšej na vás 😎 Aaaa isto sa zastavím opäť! 🥐🍴☕ --- #mondieu #mondieucafé ##cokupit #cokupitkosice #kosice #slovakia #kere #jedlo #nakupovanie #blogger #foodblogger #food #foodgasm #foodstagram #instafood #tasty #tastyfood #dnesjem #followmenow #follow4follow #follow #followme #l4l #f4f

A post shared by Čo kúpiť Košice? (@cokupitkosice) on

Prečo práve raňajky?

Okej, okej, nebudem už toľko "obkecávať," mňa osobne veľmi milo prekvapili raňajky resp. celkovo raňajkové menu v známom košickom Mondieu Café (@mondieucafe). Iste, Mondieu je známou značkou vo viacerých mestách, možno aj v tom vašom. Zoznam pobočiek nájdete napríklad na ich oficiálnom "instáči."

A keďže si idem teóriu toho, že raňajky sú prvé a najdôležitejšie jedlo dňa, o to viac išlo pre mňa osobne o príjemné prekvapenie. Prvá vec, dizajn, posedenie v exteriéri a aj interiéry, aktívna "fancy" obsluha a tiež okulahodiace fotky priamo na jedálnom lístku. Good job!

Druhá vec. Pečivo. Jednoducho bolo cítiť, že bagetky boli čerstvé, z dnešného rána a nemenej chuti v sebe niesla aj vhodne dochutená holandská omáčka či avokádo. Človek sa "napapká" do sýtosti, porcie vôbec nie sú malé. Každopádne, ako som už spomínal, Mondieu Café je už istým spôsobom značka, a tomu odpovedá aj cenník. Pripravte si od 5/6 eur vyššie. Celkový dojem však u mňa zanechal príjemné pocity :)

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Tipy a triky pre nakupovanie (nielen) v maloobchodných predajniach. Subjektívny pohľad level #cokupitkosice 🍩🍫🥫🥗

Chceš vedieť, keď Čo kúpiť Košice? pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.