Moje meno je Beátka Jankajová Šipkovská a posledné obdobie môjho života sa venujem liečeniu a uzdravovaniu nás a našich životov.

Začala som s tým u mňa a môjho manžela a potom som sa začala venovať mojej rodine a známym a teraz cítim, že je ideálny čas pomôcť a inšpirovať aj Vás.

A aké zmeny prichádzajú po prvom, či druhom sedení?

Napríklad za 15 minút rozhovoru som vyriešila kožné problémy známej, ktoré mala cca 3 roky a do týždňa sa jej to vyčistilo a prestala používať aj mastičky od kožnej lekárky, ktoré jej nepomáhali.

Ďalšej známej po prvom sedení sa zlepšili financie, nemala už dlhšiu dobu objednávku a do pár dní mi písala radostná, že má nové objednávky a klientov.

Pri ďalšom známym po 6 sedeniach prišli výrazné zmeny v jeho nastavení a v jeho živote. Prešiel si ťažším obdobím v živote, neveril si a cítil sa smutný a byť trestaný životom. V minulosti bol úspešný riaditeľ spoločnosti a skončil pri manuálnej tvrdej práci. Pomohla som mu vyčistiť jeho postoje a ublíženia z minulosti a do mesiaca mu prišla nová pracovná ponuka v oblasti, ktorá ho napĺňa. K tomu navyše sa mu výrazne zlepšilo zdravie, omladol výzorovo o 10 rokov. Teraz je plný energie a novej radosti zo života, z práce a zo seba.

Sebe som uzdravila rôzne bolesti a traumy, ktoré som mala z detstva. Prebraté strachy a nastavenia, ktoré som prebrala od rodičov a starých rodičov.

Výrazne sa mi zlepšil môj vzťah a aj ja a aj partner sme prešli zmenou a našli sme si cestu k sebe, k čistej komunikácii, vzájomnej podpore a chápeme jeden druhého. Láska je medzi nami ešte hlbšia a otvorili sme si naše srdcia aj k našim rodičom a k našim rodinám a v prvom rade k nám.

Zlepšili sa nám vzťahy s našimi rodičmi a aj k práci a k nám samotným.

Za život sa učíme v škole, u nás doma od našich rodičov, vyrastáme v nejakom prostredí, ktoré nás ovplyvňuje a vie nám aj skomplikovať život.

Keď som bola študentka, smiali sa mi v škole a potom som dlhé roky mala s tým problém. Bola som hamblivá, nemala som sa rada, podceňovala som sa a cítila som sa nepochopená a odmietaná. To isté sa mi dialo potom aj vo vzťahoch, keďže som si nevážila samu seba.

Keď som začala pracovať s vedomím a podvedomím našla som príčiny, ktoré vznikli ešte keď som bola dieťa. Niekedy nám naši známy nechtiac povedia nejaké veci v hneve a keď tomu uveríme a zoberieme si osobne, potom si priťahujeme situácie do života, ktoré nám to potvrdzujú, že je to tak.

Pracujem s vedomím, podvedomím, s mysľou, emóciami, pocitmi, srdcom a s dušou v súlade s našou životnou cestou.

Čistím aj podvedomé bloky, ktoré mohli vzniknúť v inej generácii našej rodiny. Môžeme vidieť vzorce u našich rodičov, či starých rodičov, že isté veci sa v našich rodinách opakujú. A to prečisťujem do hĺbky a tak pomôžem Vám aj Vašej rodine, keďže vyčistím príčinu, kde to vzniklo.

Viem Vám vysvetliť, prečo sa Vám dejú isté veci v živote, čo je za tým, kde to vzniklo a zároveň to aj hneď počas príjemného rozhovoru čistím.

Uzdravujem rodinné vzťahy, partnerské vzťahy, vzťah k sebe samým, peniaze, prácu, podnikanie, správanie, agresivitu, žiarlivosť, strachy, hnev, nenávisť, smútok, žiaľ, zdravie, ublíženia, úzkosti, bloky, sexualitu, menštruáciu, tehotenstvo a ostatné zdravotné a emočné problémy vo Vašom živote.

Sedenie prebieha formou videohovoru cez skype, whatsap alebo facebook, príp. osobne v Dominikánskej republike v Las Ballenas.

Mentálne pracujem s ľuďmi počas rozhovoru a aj keď si nie sú istí, čo by chceli zmeniť, či zlepšiť vo Vašom živote a cítia, že im môžem pomôcť, napíšu mi. Mám vedenie a napojenie a tak im viem aj sama povedať, čo je potrebné vyriešiť a vyčistiť.

A zároveň som sa rozhodla písať blog, kde sa podelím s Vami o moje poznanie, vnímanie sveta, života a podelím sa s Vami aj o moje životné skúsenosti a čoskoro napíšem aj o mojej ceste za šťastím.

Krásny deň Vám prajem

Beátka

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Ahojte. Moje meno je Beátka a ukazujem ľuďom cestu za šťastím. Život je pre nás dar od Boha a rada Vás inšpirujem nájsť tú krásu v nás, v našom živote a hlavne lásku, šťastie, radosť a hojnosť všetkého po čom naša čistá duša túži. Život nám ponúka oveľa viac ako si vieme predstaviť, stačí sa pozrieť do svojho čistého vnútra, čistého srdca. Objavme v sebe svoje čisté vnútorné dieťa a nájdeme seba a svoju životnú cestu. S láskou Beátka

Chceš vedieť, keď CestaZaŠťastím pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.