Moja Cesta Za Šťastím

Dnes som sa rozhodla ukázať Vám bližšie moju cestu za šťastím.

Prvá fotka vznikla 1 rok dozadu a tá druhá je aktuálna.

Keď som si to včera takto dala vedľa seba, ako keby som sa pozerala na dve rôzne ženy, ktoré nemajú takmer nič spoločné.

Prvá fotka predstavuje moju predstavu, akou som chcela byť ženou. Takmer celý život som pracovala tvrdo na sebe, na cieľoch, na kariére, začala som podnikať a mala som vizáž ženy, akou som sa túžila stať a hlavne som za žiadnych okolností nechcela prijať svoju prirodzenosť.

Pred rokom som si myslela, že to je tá správna cesta a nemala som sa rada, keď som bola odlíčená, potrebovala som stále výraznejší make up a rúž, aby som sa cítila krásna a silná a úspešná žena, ktorá si buduje úspech a ide si za tým po čom túži.

Mala som pocit, že sa mi darí, že sa mám rada a to ako som vyzerala je to, ako mám vyzerať.

Len potom mi prišiel do života môj manžel, vtedy ešte priateľ a ten mi už od začiatku nášho vzťahu hovoril, ako ma vníma krásnu, no nie tak, ako som sa prezentovala, ale že vníma moju prirodzenú krásu, jemnosť a ženskosť.

No to sa mi úprimne nepozdávalo, no nakoľko mi to povedali už viacerí ľudia, že som prirodzene krásna a nemám sa báť dole moju "masku", čiže makeup a to, akou som chcela byť, tak som cítila vo svojom vnútri, že možno niečo na tom bude.

Rozhodla som sa mu dôverovať a keď ma prvýkrát videl úplne odlíčenú, že tak sa mi páčim oveľa viac a ja som sa rozplakala, že na jednej strane je pekné, že sa môjmu partnerovi páčim nenalíčená, len ja som bola zo seba zhrozená. Že takáto prirodzená sa sama sebe nepáčim. Mne sa veľmi dlhé obdobie páčilo to moje líčenie, pútanie pozornosti a úprimne ešte do včera večera som si pripadala krajšia práve na tej prvej fotke.

A manžel sa na mňa pozrel, že to hádam nemyslím vážne. A aj po tej dlhej ceste, ktorou som s ním prešla k sebe samej, stále bol niekde vo mne pocit, že to aká som prirodzená, nie je to, čo chcem ja. Tak silné bolo moje presvedčenie, aká mám byť. Úprimne to ovplyvnili aj rôzne články o tom, ako zaujať muža, že sa máme stále snažiť, inak nás partner opustí, podvedie a tak som sa dlhé roky bránila tomu kto som.

A vytvorila som si predstavu o tom, ako mám vyzerať, ako sa mám správať, aby ma prijali ľudia v mojom okolí, aby boli na mňa hrdí moji rodičia a aby som spĺňala moju predstavu toho, akú ma chce môj ideálny partner.

A najväčšie prekvapenie pre mňa bolo, keď práve môj partner chcel, aby som bola prirodzená a sama sebou. Dlho som to nevedela pochopiť, že všetko na čom som pracovala mám pustiť a naozaj mám byť teraz samou sebou? Mala som pocit, ako keby som mala stratiť všetko, na čom mi doteraz záležalo.

Priznám sa, že aj moja rodina a kamošky ma viedli k tomu, aby som bola prirodzenejšia, no ja som to tak necítila. A bránila som sa tomu preto, lebo som si myslela, že keď budem prirodzená a „len“ sama sebou, tak bude nezaujímavá, sivá myška, ktorú si nikto nevšimne.

Ďakujem zároveň svojmu partnerovi, že ma prijal a miloval už od začiatku, keď som bola stratená pred sebou samou. Za to akú mal pri mne trpezlivosť a dnes vidím a už aj rozumiem jeho názorom a pohľadom kvôli ktorým sme viac krát mali výmenu názorov, po ktorej som sa cítila byť odmietaná, smutná, že prečo chce, aby som bola obyčajná a nezaujímavá.

On videl vo mne to, kto som a aká som. Videl a vnímal moju láskavosť, dobré srdce a moju jemnosť a ženskosť, ktorú som sa naučila skryť, aby som obstála v tomto „tvrdom“ a „ťažkom“ svete. To uvedomenie toho, že to bol len klam a ochrana, či zakrytie mojich bolestí, smútkov, ublížení z detstva a dospievania.

Mala som na seba vždy vysoké nároky a bola som na seba veľmi tvrdá, kritická a prísna. No prichádzali sem tam momenty, kedy som cítila, to kto som. Len to bolo tak jemné, krásne a tak ďaleko. Žila som v škrupinke, ktorá ma chránila pred zlom a bolesťou tohto sveta. Bola to forma a spôsob života, ktorý ma dlho chránil predo mnou samotnou.

Nevedela som si v minulosti veľa vecí vysvetliť, prečo ma nikto nemá rád, prečo moji rodičia majú radšej môjho brata, prečo nikdy nezapadám do skupinky.. prečo sa mi smiali a mňa to tak bolelo, že som samu seba nenávidela, opovrhovala som samou sebou a tak jedného dňa prišla pre mňa „záchrana“ motivačné knihy.

Vtedy to bola moja spása, našla som nádej k tomu, že aj ja môžem byť niekto, že sa stačí rozhodnúť, stanoviť si ciele a pracovať na sebe a vytrvať a dosiahnem všetko po čom túžim.

Tá cesta bola aj príjemná a jednoznačne príjemnejšia ako ten smútok a žiaľ v mojom srdci. Tak som sa rozhodla, dám si ciele a budem na sebe tvrdo pracovať a nikdy sa nevzdám, ja to dokážem! A tam som našla svoju výnimočnosť. Stotožnila som sa s knihami a bola som hrdá na seba, že na sebe pracujem, a že moja budúcnosť a môj život zrazu dostal zmysel.

Po rokoch, keď som mala 29 rokov som začala chodiť na anjelskú univerzitu, kde som spoznala ľudí, ktorí boli duchovnejšie založení. Bola to prvá skúsenosť s energiami, meditovaním, práca s čakrami a pod.

A práve tam mi povedalo viacero ľudí, že navonok som úplne iná, ako sa navonok prezentujem. Navonok som bola tvrdá, ctižiadostivá, uzavretá, silná a mala som pocit, že viem kto som, čo chcem a som šťastná.

Po týchto slovách som začala nad sebou viac rozmýšľať. To boli prvé uvedomenia, že možno nie je všetko tak, ako som doteraz vnímala..

Dovolila som si, pozrieť sa do svojho vnútra – kde ma to vtedy pustilo - a našla som v sebe viac jemnosti, láskavosti a úprimnej túžby po krásnom romantickom vzťahu.

Do tohto obdobia som si prešla rôznymi fázami vzťahov a vnímania seba a mužov a prechádzala som z jedného extrému do druhého..

Vzťahy, uff.. keďže som ako malá bola z môjho pohľadu škaredá, tak prišla moja hamblivosť, strach, neistota a pocit menejcennosti a túžba a potreba každému a najmä sebe dokázať, že ja za niečo stojím.

A tak to začalo s krátkymi vzťahmi, kde si ma muži nevážili, chceli ma skôr na sex ako na vzťah a ja som túžila po láske a keďže som si nevážila samu seba, tak som verila, že práve cez ten sex si muža získam a postupne si vybudujeme krásny vzťah, len prax bola iná.

Tak som začala hľadať chybu v sebe, obviňovať sa za to, čo robím zle. Prečo nikto so mnou nevydrží dlhšie ako mesiac či dve. Bolo to obdobie plné sĺz, sebaobviňovania, sebaľútosti a žiaľu z tohto nešťastia a pri tom najviac na svete mi práve záležalo na tom, aby som mala krásny vzťah a partnera, ktorý ma bude úprimne ľúbiť.

Vďaka knihám som začala hľadať v tom poučenie, že čo vnímam zle, a čo sa z toho môžem naučiť a tak som si potom vysvetlila tieto odmietania tým, že ja som tak úžasná a výnimočná, že iba výnimočný muž nájde tú hodnotu vo mne.

A tak keď som sa presťahovala do Bratislavy, spoznala som tam muža, ktorý prejavil o mňa záujem a aj keď som si tým nebola až tak istá, tak som išla do toho a potom som sa aj zaľúbila. Bol to môj prvý najdlhší vzťah, ktorý trval 2 a pol roka.

Prvý rok som plakala každý deň z toho, ako sa ku mne správal, psychicky a slovne mi ubližoval a zraňoval ma, no ľúbila som ho. Čiže to bolo peklo a raj v jednom.

Potom prišlo obdobie, kedy som vyhľadala pomoc u môjho známeho, ktorý pracuje s energiami a on mi ukázal cestu k tomu, aby som to začala viac pozorovať, ako sa ku mne správa, ako sa ja cítim, a nech sa na to pozriem z nadhľadu.

A po 4 dňoch pozorovania a zapisovania toho, čo sa dialo v našom vzťahu – láska z môjho srdca odišla a ja som sa rozhodla, že milujem seba viac a tak som ukončila tento vzťah.

Manželstvo s takýmto mužom určite nechcem, tak čo tu ešte robím?

Týmto dňom som pocítila ako mi kameň spadol zo srdca a opäť som sa začala tešiť zo seba a zo života. Našla som si novú prácu ako finančná analytička v IBM, našla som si nový podnájom a prišiel nový začiatok.

A zároveň otázka, čo mám robiť inak, a čo som robila zle, že som takto „dopadla“. V prvom rade som si povedala, že už nikdy neskončím s podobným mužom a ďalší môj partner už musí byť môj typ a elegantný, na úrovni.

A tak začalo moje nové obdobie života. V práci sa mi darilo, kariérne som postupovala, len finančne to bolo stále len tak tak. Prišli nový muži a nové vnímanie seba a toho, čo chcem.

Rozhodla som sa, že už žiaden muž mi neublíži a nezraní moje srdce tak, ako mi ublížil tento bývalý partner. A nejakou analýzou a logikou som dospela k tomu, že keď sa naučím mať sex s mužom bez toho, aby mi na ňom záležalo, či že by mi ublížilo, keď sa mi neozve – tak že to je dôkaz toho, ako sa mám rada a že ja som na prvom mieste v mojom živote.

Po čase som zistila, že ma to nenapĺňa, ani ma to nebaví.. a aj tak keď prišiel muž, ktorý sa mi viac páčil a mala som záujem o vzťah, začala som cítiť city a opäť prišlo sklamanie a aj slzy.

Priťahovala som si do života rôzne typy mužov a potom prišlo obdobie, kedy som sa sústredila viac na seba. A dala som si pauzu od mužov, vzťahov a románikov.

Tak som sa sústredila na prácu, peniaze a začala som popri práci podnikať s fyzickým investičným zlatom. Bavilo ma chodievať na školenia, prezentácie, stretnutia a hlavne ma chytilo zlato za srdce tým, aké je čisté, vzácne, hodnotné a že vie zmeniť životy ľudí a ochrániť aj ťažké časy či už v ekonomike alebo u nás, v našich životoch.

Finančne to bolo so mnou náročné. Aj napriek tomu, že som od 16 rokov pracovala, brigádovala, miestami som mala aj 2-3 práce naraz..

Keď som mala 22 rokov odišla som sama na Cyprus nájsť si prácu. Vďaka motivačným knihám som našla v sebe odvahu aj napriek mojej hamblivosti. Povedala som si, že ja to zvládnem a predstava mora a pieskových pláží bola veľmi lákavá a tak som odišla, veď prinajhoršom sa vrátim domov.

Až neskôr som si uvedomila aká som bola odvážna, že kde sa to vo mne vzalo v tej dobe. Odišla som na Cyprus bez práce, bez ubytovania a úplne sama a s 20 eurami na účte.

Čakala som totiž výplatu, ktorá nakoniec meškala.. o tom niekedy nabudúce 😊

Úprimne prišlo to vhod aj preto, že mesiac pred touto ponukou sa moji rodičia rozviedli a to bolo ťažké pre mňa. Stále som ich chcela vidieť spolu. Dokonca som sa miestami cítila vinne, že možno som mala doma byť viac nápomocná.

A o to to bolo na Cypre ťažšie – samá romantická hudba, samé zamilované páry a rodinky. Často som plakala pri tej romantickej hudbe, ktorá bola takmer všade.

Ďakujem si za moju odvahu. Od Cypru som bola odvážnejšia, komunikatívnejšia a užila som si nádhernú krajinu a more.

Vraciam sa späť k Bratislave, IBM a podnikaniu..

Týmto som chcela poukázať na to, že celý život som na sebe pracovala a napriek tomu som na tom finančne nebola dobre. Bolo to len tak tak. A potom prišlo obdobie, kedy som si povedala, že aj ja si chcem užiť život a tak som si zobrala predschválený úver a užívala som si nákupy, život, zábavu..

Pol roka to bola nádhera a potom prišlo vytriezvenie, nejako sa mi to vymklo spod kontroly a minula som viac, ako som si sľúbila a trošku som sa v tom zamotala..

Ako som pracovne rástla aj platovo sa to pomaly posúvalo, ale zrazu som nezvládala splácať svoje záväzky, hypotéku. Tak som sa rozhodla, že mám už naozaj také skúsenosti, že si nájdem lepšie platenú prácu. Uvažovala som SwissRe alebo Viedeň, kde ten plat je niekoľkonásobný.

A aj som dostala prácu vo Viedni, sami si ma našli a ponúkli mi nádherný plat, vysnívaný plat, ak nie aj viac.

Prišla istá pochybnosť, či to je naozaj cesta, ktorou chcem ísť a tak som sa opäť stretla s mojím známym, ktorý sa venuje anjelom a energiám a on mi povedal krásnu vec.

Nech neriešim financie ako také, že viem zarobiť kdekoľvek veľa peňazí – že čo naozaj chcem robiť. A mala som v tom jasne. Rozhodla som sa pre podnikanie so zlatom. Spoločnosť som už mala založenú, nejaké skúsenosti som mala tiež a konečne mám priestor sa tomu venovať naplno, už nielen popri práci.

V deň kedy som skončila v IBM som napísala email do spoločnosti so zlatom, kde som mala výbornú spoluprácu a výborné podmienky nakoľko som dosiahla za minulé obodobia krásne výsledky.. napísala som im, že už sa budem venovať podnikaniu so zlatom naplno, že kedy sa stretneme a prejdeme veci, či majú niečo nové.

A odpoveď akú som dostala som naozaj nečakala. Nejaké obdobie som nebola aktívna spolupracovníčka, tak mi poslali výpoveď, len sa im vrátila.

Bol to šok, pamätám si ten večer veľmi čerstvo a prišiel ku mne pocit, že tak to má byť. Že príde niečo lepšie a poprosila som ich o poslanie mojej výpovede aspoň na email.

Keď som dostala túto výpoveď prišlo ďalšie prekvapenie a to mi len potvrdilo, že idem správnou cestou.

Na výpovedi zo spoločnosti so zlatom bol presne ten istý deň, kedy ja som podala výpoveď v IBM. A tak som si prešla viaceré spoločnosti v Česku a na Slovensku a našla som si spoločnosť, kde ma vedia oceniť a majú čistý prístup k predaju zlatu. Čistý zámer a čistý úmysel. Majitelia mi hneď sadli a do dnes ďakujem za to, že spolupracujem práve s nimi.

A prečo?

Majú omnoho lepšie podmienky hlavne pre klientov. Odišla som z MLM systému, kde boli predražené poplatky a ceny zlata, ako aj sporenia v zlate. A tak sa môžem venovať zlatu s ešte väčšou radosťou, že ponúkam svojím klientom to najlepšie a najvýhodnejšie pre nich.

Ešte by som rada napísala, že v období kedy som odišla zo zamestnania a odmietla stabilnú prácu, ktorá by ma bavila tiež – som mala nezaplatené účty už za 2 mesiace.

No dovolila som si nasledovať svoje srdce. Som na seba úprimne hrdá za to, akú mám odvahu a že som sa nebála toho.

Úprimne to obdobie po tom, nebolo tak ružové ako som si predstavovala. Aj vďaka mamkinej finančnej podpore som to zvládla ako tak prežiť finančne.

Ukázalo sa, že na jednej strane robím niečo, v čom vidím zmysel, len som nebola skúsený obchodník. Vedela som všetko vysvetliť aj vďaka mojím minulým skúsenostiam s poisťovníctvom a priamym obchodovaním na burze.

No povedala som si, že to zvládnem, možno je to dobrý krok k tomu stať sa výborná obchodníčka a potom si môžem vybudovať tím pár manažérov, ktorí budú rovnako naladení a úprimní ako ja.

V tejto dobe som stretla svojho milovaného manžela tiež na tom nebol veľmi dobre finančne. Začali sme spolu bývať už po 2 týždňoch.

Bola to láska hneď od prvého milovania 😊

Aj stretnutia, len vtedy som to ešte nevnímali alebo ja som mala pár výhrad, že nespĺňal isté moje kritéria. Bola to aj pre mňa skúška, aby som sa rozhodla pre lásku.

A tak sa aj stalo. A začalo sa nové obdobie.

Cítila som to silné puto medzi nami, ako nikdy doteraz. Zo začiatku som mu síce povedala, že na verejnosti akože spolu nie sme – tie prvé 2 týždne som si nebola istá, čo chcem.

Potrebovala som spracovať tie moje presvedčenia a aj tým, že môj partner sa venoval terapiám s ľuďmi a vďaka našej otvorenej komunikácii, tak vždy keď sme sa o niečom rozprávali, s čím som mala problém prijať, tak natočil video o tom – na svoju fanpage o vzťahoch. Všimla som si tú podobu tých tém, že je to vlastne pre mňa a tým mi to uľahčil a prišiel deň, kedy som si uvedomila, že nechcem byť bez neho, tak čo stále v hlave riešim a analyzujem.

Rozhodla som sa, že ho prijímam so všetkým a že ho milujem.

Začiatky boli nádherné a sprevádzané tak trošku aj mojou žiarlivosťou. Z môjho pohľadu bol tak nevhodne vitpný, že mne to prišlo nevhodné a zraňovalo ma to.

Naša láska a naše fungovanie bolo krásne. Bývali sme spolu, trávili sme veľa času spolu. Prvý mesiac som si dopriala oddych od podnikania a naplno som si užívala našu lásku.

Bolo to tak čarovné a prišli dni, kedy už bol čas opäť sa dostať k podnikaniu. Mala som isté strachy a traumy z detstva, ktoré vychádzali von. Strach z klientov, či budú vnímať to, že mi naozaj záleží na tom, aby sa mali dobre.

Veď je toľko rôznych ľudí vo finančnom svete, ktorí majú rôzne úmysly..

Či uvidia ten môj čistý zámer. Môj partner mi s tým pomáhal, hľadal pre mňa články, videá a ja som ich potom študovala, študovala som aj zákony, bankovníctvo, históriu, finančné krízy, históriu peňazí, vývoj burzy a realít. Všetko je to poprepájané a dokopy dávajú ucelený obraz o svete, o ekonomike a financiách.

Pomohol mi prekonať strach, mala som stretnutia, ľudí, ktorým sa to páčilo, no k podpisu zmluvy to bolo náročnejšie. A to ma dostalo k tomu, že si mám vypratať byt, vyhodiť staré veci, lebo práve to mi blokuje financie.

A naozaj, ako sme vypratali staré veci, poznámky, oblečenie, knihy a dary.. začalo sa mi finančne dariť a prišiel deň, kedy môj partner prišiel s myšlienkou, že čo keby sme išli žiť niekde inde, kde je teplo a more.

Hneď som vedela, že to je tá správna cesta a tak sme dnes na Dominikánskej republike v Karibiku. Sme v raji 😊

Predala som byt, zlato sa mi ešte viac rozbehlo, takže to bol príjemný nový krok.

Vyplatila som si väčšinu dlhov, kúpili sme si jednorazové letenky a mali sme zabezpečené ubytovanie na 2 mesiace a pol a pár zlatých mincí a tehličiek a hotovosť 800 eur.

To bol náš stav účtu. Všetko ostatné išlo na moje dlhy..

Verili sme si. Dali sme si ešte pár romantických dní v luxusnom hoteli vo Viedni a odtiaľ sme potom leteli do Mníchova a do Dominikánskej republiky.

Prišli sme do Cabarete v blízkosti letiska Puerto Plata. Pre mňa to bol šok, tie budovy a obchody.. krajina vyzerala a pôsobila trochu aj zničene a chudobne.

A keď som uvidela pláž, nádherný komplex apartmánov.. nádhera.. ocitla som sa v rozprávke.

Tu som začala točiť videá o zlate, ekonomike, môj partner ma podporoval a dohodli sme sa, že ja sa budem venovať zlatu a on bude podporovať mňa a príp. ma bude koučovať, mentorovať a bude môj partner, muž a terapeut..

Úspech so zlatom pokračoval. Len tým, že sme prišli do krajiny, kde je veľa žien v plavkách – objavila sa, resp. vyšla von potlačovaná žiarlivosť a už to bolo tak nezvládateľné pre mňa, že sme sa hádali kvôli tomu.

Že ma môj partner miluje, zbožňuje takú aká som, len ja vytváram konflikty, lebo žiarlim a mu zakazujem veci. Chcela som od neho, aby sa vyhýbal pohľadom na ženy, že mi to ubližuje. Bolo to pre mňa bolestivejšie obdobie kvôli ženám.

Tu vyšla von moja neistota, strach, obava z toho, či som dosť dobrá. Stále som sa bála, aby ho nezaujala iná žena v niečo viac ako ja. Nebála som sa, že by mal o ňu záujem. To nie. Dával mi najavo a aj som cítila ako ma miluje a náš sexuálny život bol aktívny a sa tešil tomu, že konečne má ženu, ktorá má chuť na sex stále.

Až miestami bol prekvapený, že prvý krát sa mu stalo, že žena má väčšiu chuť ako on. Ja som chcela sex denne a aj tu sa neskôr objavili isté veci. Mal pocit, že chcem sex len preto, aby som si ním bola istá a ako potvrdenie toho, že ma miluje a že všetko je v poriadku. A tak cítil zo mňa niekedy tlak.

To bola ďalšia oblasť, ktorú sme začali riešiť. Ja som to takto vôbec nevnímala, aspoň som si to neuvedomovala. Až neskôr, keď sme si k tomu sadli, keďže má za sebou 8 ročnú terapeutickú prax, tak cítil a vnímal veci, ktorú my bežní ľudia ani nie.

A to mi tiež ubližovalo, ako môže vnímať moju úprimnú túžbu po ňom takto vnímať. No keď prišli 2 dni, kedy sme nemali spolu sex, tak som to začala vnímať, že mám potrebu silnú mať s ním sex, inak som sa cítila, že niečo nie je v poriadku.

Vďaka tomu, že už od začiatku nášho vzťahu sme sa otvorene e úprimne rozprávali o našich pocitoch, emóciách, aj o tom, čo sa nám nepáčilo, tak sme to riešili.

No bolo to náročné, nakoľko sme obaja tvrdohlaví a každý sme mali vlastnú pravdu. Takže tieto 2 mesiace a pol bol samý boj, čo sa týka žien a sexuality.

Potom nám skončilo ubytovanie a našli sme si nové na inom mieste. A tam som sa ja necítila dobre. Na jednej strane som bola rada, že sme odišli na tichšiu pláž, nebolo tam toľko žien.

Priznávam, že to bolo so mnou ťažké, zakazovala som mu chodiť von sa prejsť či k moru bezo mňa. Tak tie strachy, obavy a predstavy ma vnútorne ničili, že miestami mal pocit, že nie som psychicky v poriadku.

Našťastie mal trpezlivosť a ochotu sa mi venovať a spoločne sme hľadali to, čo za tým naozaj je. Naša silná láska a naše silné puto, nech sa dialo medzi nami čokoľvek – držalo nás to spolu a naučili sme sa pracovať ako tím.

Že nech máme akýkoľvek problém, či konflikt, tak sme tím a obaja chcem to isté. Lásku, pochopenie, porozumenie a radosť zo života a z nášho vzťahu.

Bolo to niekedy mätúce ako môže byť naša láska tak silná krásna a na druhej strane sme mali také konflikty.

Vďaka nášmu rozhodnutiu vnímať veci ako tím, že sme tu jeden pre druhého a všetko spolu zvládneme – prišla úľava. Ten boj odišiel a prišla jemnejšia komunikácia a podpora.

A prišlo nové ubytovanie, vlny boli príliš silné, bála som sa tam kúpať, aby ma nestiahol prúd. Bola som maximálne v mori po kolená a cítila som ako ma to ťahá do mora..

Mala som rešpekt a strach.

A to ubytovanie bolo také staršie, temnejšie a vnímala som tam ťažšie energie. V noci som sa tam bála a môj partner Juraj začal vnímať, že tam niekto je.

Začali k nám chodiť duše a anjeli a mali pre nás stále nejaký odkaz a to bola pre nás ďalšia pomoc. Aj cez tieto odkazy, že všetko spolu zvládneme, nám radili aj to ako zvládnuť moje bolesti, strachy a že o čom sú tie konflikty.

Takže sa nám tu začala otvárať nová cesta. Ja som zistila, že viem komunikovať s dušami a s anjelmi. V noci to bol sem tam pre mňa náročnejšie, keďže pre mňa to bola nová skúsenosť.

Juraj bol viac zvyknutý, už mal skúsenosť s tým, že vníma nejaké energie, duše a bytosti.

Prišiel Nový rok 2019 a mne sa zrazu stopol príjem zo zlata. A tak sme predali naše zlaté tehličky a vďaka nim sme si zaplatili nové ubytovanie v novej oblasti – prišli sme bývať do Las Ballenas.

Spravili sme si zmluvu na pol roka a platíme to mesačne.

Keď sme tu prišli sme boli milo prekvapení, že je tu ešte omnoho krajšie a zrazu sme vnímali ešte jemnejšie a príjemnejšie energie tohto miesta a aj ľudia tu boli príjemnejší.

Našli sme náš nový raj. Tieto pláže sú skutočná rozprávka, krásne palmy, jemné vlny.

Až keď sme prišli na toto miesto sme si uvedomili, aké rozhádzané energie boli na tých miestach pred tým. Niekedy človek pochopí, keď spraví nový krok, že aké šťastie prišlo, že tam to už bolo obsadené a museli sme ísť niekde inde.

A tak to je aj v živote.

Prídeme o prácu, stratíme priateľa, máme zdravotný problém a pri tom to je pre nás požehnanie, aby mohlo prísť niečo lepšie. Svet nám chce ponúknuť to najlepšie, len my si to niekedy nedovolíme a sami sebe to blokujeme.

Nemusíme sa báť, každá životná situácia prináša nám ešte lepšiu budúcnosť. Stačí ju prijať, vnímať, pozorovať, získať dôležitý odkaz, lekciu a tak sa môžeme posunúť ďalej.

Prvé dni boli nádherné, len sa tu objavila nová výstraha opäť pre mňa. Sem tam som na pláži videla ženu hore bez a opäť som mala problém so žiarlivosťou.

Naučila som sa prijať a pochopila som, že nemusím žiarliť, že je bezpečné prijímať ženy a že majú vlastný život a vlastného partnera. Neskôr som zistila, že ja som vlastne vnímala ženy ako nebezpečenstvo, že ženy sú zlé a chcú zničiť vzťah, či manželstvo.

A kvôli tomu som tak neskutočne žiarlila a neodôvodnene. Môj partner mi nedával dôvod na žiarlivoť, len tá bolesť vo mne bola tak silná a prišli sme k tomu, že to nie je o nás.

Všetka tá bolesť, strachy a obavy zo žien som mala v sebe kvôli tomu, že sa rodičia rozviedli a ja som nechcela dopadnúť ako oni. Bála som sa, aby sa to nestalo aj mne.

Veď im som chcela pomôcť a nedokázala som to a za to som sa nenávidela. Nie vedome, ale niekde v podvedomí to bolo skryté.

Tak veľmi som chcela, aby bol každý šťastný, že som sa trápila pre mamku, ocka, ich manželstvo. To či sú šťastní, až som tým nakoniec ubližovala sebe a môjmu partnerovi.

Tu sa mi otvoril ďalší dar. Okrem toho, že chodili k nám duše našich rodín, či aj známych, začala som viac komunikovať aj s Bohom.

Môj partner sa pýtal veci a ja som odpovedala v mene Boha, čo hovorí.

A začali sme sa venovať sebe, našim ťažkostiam a tak nás navštevovali duše, anjeli na dennej báze aj na pár hodín a pomáhali nám a vysvetľovali nám naše bolesti, naše strachy a radili nám.

A tak sme začali čistiť nás dvoch. Mali sme aj dni, kedy to bolo ťažké aj napriek takémuto vedeniu. Môj partner mal tiež napojenie. Najprv mal nepriame napojenie na Boha a teraz už má priame napojenie na Boha a duše prestali k nám chodiť a aj anjeli, lebo sme už vedeli riešiť veci priamo s Bohom.

Sem tam prišli ťažké hádky, odsudzovanie, sklamania, bolesti, výčitky, trochu aj fyzické ublíženie – a v tej chvíli som sa pýtala samej seba.

Keď si vážim samu seba, tak ako je možné, že dovolím môjmu manželovi, aby ma udrel. Po hodine sme sa porozprávali o tom a dokonca sme mali pocit, ako keby sme to ani neboli my, kto si tak ublížil.

To bol zaujímavý zlomový okamih. Mali sme pocit, že tá agresivita, hnev, nadávky sa nás vôbec netýkali. Ani sme sa na seba nehnevali a len sme sa pozreli na seba, že ako to je možné.

A vďaka tomu sa mi otvorilo hlbšie pochopenie. My sme čisté bytosti, máme v sebe čistú dušu, sme láskaví, milujúci a plní lásky, pochopenia a porozumenia.

A to „zlé“ v nás je podvedomie, ktoré nás vie ovládnuť. Je to tak silné a pri tom, ako keby sme sa stali niekým iným.

A teraz som začala hľadať odpovede, čo je duša, čo je vedomie, čo je podvedomie, čo je vyššie vedomie, čo je vyššia láska..

A prišla som k uvedomeniu a pochopeniu cez mesiac práce na sebe a na svojom manželovi – aj 10-15 hodín denne, zrazu som menej spávala a každým dňom sa mi otvorila nová informácia, nové poznanie, nové uvedomenie toho ako funguje svet, život.

A dôležité je, že to nie sme my, kto si ubližujeme, ale skryté podvedomie, ktoré nás ovládne. A to sa dá vyčistiť. A ako?

V prvom rade je potrebné pozrieť sa na to, čo je podvedomie – to sú zdedenú nazberané nespracované bolesti, ublíženia, hnevy našich rodičov, starých rodičov a vyššie..

Čo nezvládli oni a kde nenašli lásku, prijatie a pochopenie, to prechádza na nás ako na deti.

A tak som začala robiť sedenia a uzdravovanie vzťahov, zdravia, strachov a rôznych tráum.

Viem pracovať priamo s Bohom, s anjelmi, s vedomím, podvedomím, s dušou, mysľou.

Čiže keď vidím vo vonkajšom svete, že môj partner ma nevie oceniť a ja som smutná z toho – tak skutočnosť je taká, že ja mám v sebe názor, že muži nevedia oceniť a vážiť si svoju ženu a to som vnímala aj u mamky aj u babky..

A keď som našla tú hlavnú príčinu, kde to naozaj vzniklo, tak to viem prečistiť celogeneračne na všetkých úrovniach postupne..

Aj keď sme niečo prečistili, ešte prichádzali podobné ťažkosti, a prišla som na to, že to je len nová úroveň aj keď sa to javí ako tá istá situácia.

A tak keď som vyčistila u seba, mamka a babky tento postoj k mužom, zrazu môj partner je láskavý, milý, pozorný..

Bolo to dlhšie čistenie, keďže tých úrovní sa niekedy objaví viac. No všetko má svoj správny čas.

Naučila som sa, čo je život, ako fungujeme, ako to vieme zmeniť a začali sa diať zázraky okolo nás.

Zrazu ľudia okolo nás sa zjemnili, sú milší. Keď prečistíme seba, začneme na vyššej úrovni bez vedomého zasahovania čistiť veci a čistiť a meniť svet k lepšiemu a tým prinášame lásku na tento svet.

Dokážeme vyčistiť čokoľvek, no všetko má svoj správny čas.

Ja tiež rešpektujem životnú cestu duše každého človeka, s ktorým pracujem.

Každý máme svoj vlastný proces.

A teraz mám nádherný vzťah, dokázala som s podporou môjho partnera vyčistiť svoje bolesti a vieme o sebe úplne všetko, o našej minulosti, o našich bolestiach.. všetko..

A tu začína sloboda a zázraky.

Ja som sa tak dlho snažila kontrolovať svoje správanie, to ako s kým hovorím a nedovolila som si vyjadriť svoju skutočné pocity a teraz keď to cítim, tak poviem veci ako cítim.

No už s tým rozdielom, že poviem partnerovi, že ešte vychádza niečo z môjho podvedomia, či ma vypočuje a tak to vyčistím. Takže si môžeme dovoliť dať najavo, čo cítime.

Práve tým prijímame seba, aký sme.

A príde obdobie, kedy je nádherné žiť a život prináša situácie a milé prekvapenia každý deň. Život sa stal mojim priateľom.

A to je tá skutočnosť. Kto na naozaj sme. Sme láska a všetci máme v sebe Boha. Vieme si vytvoriť život po akom túžime v súlade s našou čistou dušou.

Svet nám ukazuje, čo máme v našom podvedomí.. svet je naše zrkadlo a vďaka nemu si vieme vyčistiť podvedomie a nájsť v sebe nás samých, lásku, šťastie a skutočné naplnenie a zmysel nášho života. Otvoria sa nám nové možnosti, nové talenty.

A všetko zrazu ide jednoducho, ľahko a už nemusíme bojovať.

Stačí sa prijať, prijať svet, to čo nám prináša a prídu aj peniaze, bohatstvo, krásne úprimné vzťahy.

Život ja naozaj dar a najväčší zázrak tohto sveta.

Ďakujem za to aká som krásna, úžasná a výnimočná žena. Som hrdá na to, akou cestou som prešla, že som to zvládla a ďakujem Bohu, anjelom, môjmu manželovi, mojim rodičom a sebe za tú lásku, ktorú teraz v sebe mám, cítim a šírim ďalej.

Vytvárame nový svet plný lásky, porozumenia a zázrakov.

V mene Vyššej a Čistej Lásky

Beátka

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Ahojte. Moje meno je Beátka a ukazujem ľuďom cestu za šťastím. Život je pre nás dar od Boha a rada Vás inšpirujem nájsť tú krásu v nás, v našom živote a hlavne lásku, šťastie, radosť a hojnosť všetkého po čom naša čistá duša túži. Život nám ponúka oveľa viac ako si vieme predstaviť, stačí sa pozrieť do svojho čistého vnútra, čistého srdca. Objavme v sebe svoje čisté vnútorné dieťa a nájdeme seba a svoju životnú cestu. S láskou Beátka

Chceš vedieť, keď CestaZaŠťastím pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.