FEFER EP V REPE MÁM TO V SEBE

Musím priznať že prešiel už nejaký ten rok od vydania mojej prvej skladby IDEÁLNA PARTNERKA , no odstupom času si len všímam, ako som bol neskúsený v mojom obore a preto sa zdokonaľujem every day.

Možno, že ste poniektorí v čítaní nedošli ani len sem, hoc je to len začiatok, no kto by dnes sledoval nejakého neznámeho interpreta ??

Volám sa Patrik Pfeffer a môj pseudonym bol donedávna zároveň aj moja prezývka (FEFKO).

Dnes je môj pseudonym podobný no trocha odlišný , ale koniec koncov je to opäť len moje meno presnejšie priezvisko , no v podobe akej sa moje reálne meno číta (FEFER) .

NEBUDEM TO TU NIJAKO NAŤAHOVAŤ A PREJDEM ROVNO K VECI .

Oslovil som REFRESHER s tým či by nemohli prezdieľať moju prvú úvodnú skladbu zo spomináneho EP s názvom MÁM TO V SEBE a dostal som odpoveď , že mám pridať článok do blogu a keď bude zaujímavý a ľuďom sa bude páčiť prezdieľajú ma na Facebooku,Instagrame atď.atď.

V prvom rade sa musím priznať že nie som spisovateľ ale raper, čiže s písaním mám skúsenosti,ale pravdaže veršov a rýmov tzv. barov žiadne blogy ani eseje tak ma ospravedlňte pokiaľ na to nejdem správne .

Môžem povedať , že v mojej obci (Šaca) som rapom pozmenil myslenie a konanie iných jedincov hoc nebol som prvý kto s tým začal , bol som prvý o kom sa rozprávalo aj bez mojej osoby .

Časom začalo v Šaci raperov pribúdať a po nejakom čase som našiel aj ja dobrých parťákov na skupinu (Dave,Crack,Maciáš,Yolo)

Crack bol niekedy môj vzor a chodil som na jeho kancerty v puberte, nikdy by som nepovedal že neskôr spolu zrobíme štúdio kde momentálne pravidelne nahrávame aj ako skupina ŠCTR .

Teraz so skupinou začíname koncertovať na rôznych miestach ako sme boli aj túto sobotu 15.6. Vo Veľkej Ide a v ten istý deň aj v Malej Ide ľudia sa hýbali a tancovali , preto pevne verím že moja hudba má BUDÚCNOSŤ A NEOSTANE ZABUDNUTÁ .NA ZÁVER PRIDÁVAM SPOMÍNANÚ SKLADBU A POSTUPNE BUDEM NA INTERNETOVÉ PLATFORMY PRIDÁVAŤ ĎALŠIE Z EP MÁM TO V SEBE

https://youtu.be/avAyvWPjHBY

Link in Bio v Instagrame taktiež

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
https://www.youtube.com/channel/UCr3beqhtv_i4ctknWYVQuDQ

Chceš vedieť, keď Patrik Streetball-Freestyler Pfeffer pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.