Ako si priťahovať do života to po čom túžime.

Som šťastná, inšpirovaná a plná novej energie a nadšenia, odhodlaná si pritiahnuť do života všetko po čom túžim. Plním si svoje sny a túžby.

Prešla som si rôzne obdobia v mojom živote a keď sa pozriem spätne, tak naozaj, čo som si doteraz priala, na čom som pracovala, to sa mi aj splnilo.

Tá cesta nebola vždy ľahká, no moja ambicióznosť, tvrdohlavosť a chuť niečo veľké dosiahnuť ma hnala dopredu k úspechu. 

Vždy som venovala pozornosť tomu, čo chcem a ako to dosiahnuť. Už od mojich 16 rokov som na sebe aktívne pracovala.

Keď sa tak zamyslím, mala som v živote veľa prekážok a skúšok no nedala som sa odradiť, mala som jasno v tom, čo chcem a že to chcem dosiahnuť, len treba byť vytrvalá, pracovať na sebe a sústrediť sa na riešenia.

Moja cesta bola pestrá.

Súťažila som v spoločenských tancoch, neskôr som prešla na stolný tenis a potom už to bolo skôr cvičenie doma.

Šport a pohyb som mala vždy rada a mám pocit, že práve tam som získala základy byť vytrvalá, ísť do toho naplno do poslednej chvíle a hlavne v stolnom tenise, často som vedela obrátiť výraznú prehru na výhru.

Potom ma v tom podporovali aj motivačné knihy, ktoré som čítala aktívne od mojich 16 rokov. Za 2 roky som prečítala cez 60 kníh.

V období, kedy sa ku mne dostali motivačné knihy vďaka ockovi, bola som hanblivá, tichá, do školy som chodila poza mesto, aby som sa vyhýbala ľuďom.

Bola som dosť uzavretá, no vo svojom vnútri odhodlaná.

Mala som svoj vlastný svet, vlastné vnímanie sveta, ktoré mám do dnes.

Možno aj to ma dalo ďalej od spolužiakov a spolužiačok.

A postupne som sa naučila vnímať svoju výnimočnosť práve tým mojím špecifickým vnímaním sveta.

A pracovať na tom, aby som sa mala rada.

Bola som na seba dosť prísna, kritická a náročná. Čo má svoje výhody aj nevýhody.

No pozrime sa na to, čo som dosiahla, kde som dnes a ako som sa k tomu dostala.

Počas prerušeného štúdia na ekonomickej univerzite - som odišla na pol roka na Cyprus, keď som mala 22 rokov pracovať. Odišla som sama, bez vybavenej práce, bez ubytovania, s 20 eurami v peňaženke - vtedy ešte hanblivá, s priemernou úrovňou znalosti anglického jazyka.

Vybudovala som si kariéru v IBM, vytvorila som s 1 kolegom úžasný projekt pre veľkú časť spoločnosti na podporu nových zamestnancov na základe vlastných skúseností, nápadov, iniciatívy a spojenia viacerých ľudí z manažmentu ako aj bežných zamestnancov, ktorí sú ambiciózni a kreatívni.

Dostala som úžasnú ponuku práce vo Viedni s platom 5 000 eur, ktorú som odmietla a rozhodla som sa pre podnikanie s fyzickým investičným zlatom. Túžila som robiť niečo zmysluplné, čo ovplyvní životy ľudí.

Dostala som ponuku byť Generálna riaditeľka pre spoločnosť podnikajúcu s investičným zlatom - kde som mala zmeniť prístup a nastaviť nové fungovanie a rozbehnúť spoločnosť nanovo.

Túto ponuku som nakoniec tiež odmietla, nakoľko tam pár vecí nebolo v súlade s mojimi predstavami a hodnotami a tak som si založila vlastnú spoločnosť.

Dosiahla som viaceré spolupráce s najlepšími spoločnosťami v rámci Slovenska a Česka.

Navyše sa mi podarilo vybaviť, že môžem mať spoluprácu v rovnakej oblasti podnikania aj s inými spoločnosťami, ktoré sú konkurenciou. Mala som špeciálne upravené zmluvy na spoluprácu na môj podnet, kde som si vybavila úroveň spolupráce na úrovni Generálnej riaditeľky.

A dnes sa mi okrem podnikania so zlatom splnil aj sen živiť sa prácou - pomáhať, liečiť, viesť a inšpirovať ľudí ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote.

Otvoril sa mi dar liečiť ľudí, pracovať s vedomím, podvedomím, myšlienkami, pocitmi, emóciami.

Komunikujem s anjelmi, najvyšším Bohom, dušami, uzdravujem a transformujem telo, bunky a DNA.

Robím zázraky v životoch ľudí a to je pre mňa veľký zázrak v mojom živote.

Z môjho osobného života najväčší zázrak a dar je pre mňa môj milovaný partner, ktorý ma miluje, zbožňuje, obdivuje a inšpiruje.

Vždy som túžila po partnerovi, ktorý je verný, krásny, inteligentný, má podobné vnímanie sveta ako ja a má blízko aj duchovnej ceste.

Síce sme dosť rozdielni, no chápeme sa, podporujeme sa a učíme sa jeden od druhého. Spoločne duchovne rastieme a pracujeme na sebe. Je to môj životný partner, za ktorého ďakujem. Je úžasný. Milujem ho celým srdcom, telom aj dušou.

A žijem v Karibiku na Dominikánskej republike. Je to nádherná krajina, pieskové plaže, more a teplo po celý rok.

A z hľadiska mňa samotnej - som šťastná, krásna, hrdá na seba, mám v sebe silu, pokoj a som milovaná a zamilovaná.

Ako bonus som krásne schudla, mám ideálnu postavu a stále viac radosti, nadšenia a energie.

A pre mňa osobne je úspech aj to, že sa mám rada, obdivujem sa a mám dobré vzťahy s rodinou a s ľuďmi v mojom okolí.

Som úprimná, odvážna, spoločenská a komunikatívna.

Do budúcnosti by som sa rada stala súčasťou organizácie na pomoc ľuďom a časom založila vlastnú organizáciu.

Ďalší môj sen je napísať knihu a možno aj viac kníh :)

Zatiaľ to je vo forme, že si tvorím webstránky sama, píšem články, príspevky a sem tam natočím aj nejaké video. Rada vytváram a tvorím nové veci..

A teraz prejdem už k podstate dnešného článku, ako si pritiahnuť do života to, po čom túžime.

Tieto dni som sa zamýšľala nad tým, ako si to pritiahnuť rýchlejšie, hravejšie a s ľahkosťou.

Na začiatok je dôležité si uvedomiť, že je v našej moci vytvoriť si život podľa svojich predstáv v súlade s našou dušou.

Každý z nás vie mať radosť, lásku, šťastie, krásny vzťah, skvelé zdravie, úžasnú prácu, či podnikanie, ktoré nás baví, napĺňa a je aj dobre finančne ohodnotené. Hojnosť, luxus a bohatstvo. Výborné rodinné vzťahy a v prvom rade dobrý vzťah so samým sebou.

Správne priority v živote, sebahodnota, sebaláska, prijatie a ocenenie seba samého sú veľmi dôležitým základom pre náš život.

Je dôležité, aby sme my boli na prvom mieste v našom živote a aby sme vnímali kto sme a akí sme a kde je naša skutočná životná cesta.

Keď sme v súlade s našou dušou, všetko sa deje s väčšou ľahkosťou a radosťou.

Veľa ľudí v dnešnej dobe sa snaží spĺňať niekoho kritériá, či očakávania, či už to je doma, v rodine, v práci, v škole alebo vo vzťahu..

A tak zabúdame na seba, čo chceme a kým naozaj sme.

Zamyslite sa nad tým..

A teraz sa pozrime na to, kde sme dnes, tu a teraz.

Máme rôzne obdobia v živote a nech sa nachádzame v akejkoľvek životnej situácii, máme ideálne podmienky a okolnosti na to, aby sme sa posunuli.

Dnes, teraz je ideálny čas na zmenu a máte k tomu všetko potrebné.

Je veľmi dôležité prijať, kde sme, prijať našu minulosť, aby sme sa mohli pohnúť dopredu.

Minulosť nezmeníme, tak ak nechceme, aby nás držala späť, odpusťme sebe, ľuďom, situáciám, životu za to kde sme a čím sme si prešli.

Dnes máme možnosť prebrať zodpovednosť za náš život a rozhodnúť sa, že my sme tí, ktorí sú zodpovední za to, čo si priťahujeme do nášho života a to znamená, že sme tvorcami svojej budúcnosti a je v našej sile a v našich rukách dosiahnuť to, po čom túžime.

Tak poďme na to!

Vytvorme si život podľa našich predstáv!

My to dokážeme a máme v sebe tú silu.

Dnes je náš ideálny deň.

1. Na začiatok je dôležité uzdravenie a čistenie našich emócií, pocitov, strachov, tráum, myšlienok, predstáv, podvedomých blokov.

Úloha:

Napíšte si na papier svoje hnevy, strachy, pocity, úzkosti, to čo Vás ťaží, trápi. Môžete si napísať aj to, čo sa Vám nepáči na sebe, partnerovi, rodičoch, deťoch, voči Vašej práci a pod. Napíšte si to, čoho sa bojíte, čo Vám nejde, čo Vás hnevá, či vytáča..

Čím viac si toho napíšete, tým lepšie. A potom to spáľte.

Týmto prebehne transformácia a Vaše emócie a pocity sa zjemnia. Môžete to robiť aj častejšie, keď to budete cítiť.

Extra:

Tí z Vás, ktorí by to chceli robiť na hlbšej úrovni - ďalej tu patrí prečistenie rodinných línií, rodinných kliatieb, očistenie duší Vašej rodiny, čo začína pri práci s ľuďmi, ktorí už nežijú a pokračuje to až k starým rodičom a rodičom..

Týmto sa vyčistia rodinné bloky, ktoré sa očistia v rámci celej Vašej rodiny a Vás tiež.

Ďalším krokom je očistenie Vašich emócií, myšlienok, pocitov, vnímaní sveta a seba.

Táto časť sa rieši kvôli tomu, aby sa odstránili všetky bloky a prekážky z Vášho života a životných situácií.

To sa už rieši na sedení, nakoľko je potrebné pracovať s energiami, komunikovať s dušami a spraviť hlbšiu očistu.

2. Teraz prichádza bod, kedy by ste mali venovať pozornosť Vám. Kto ste, čo ste dosiahli, čo sa Vám na Vás páči a tým sa začnete viac ceniť, prijímať, obdivovať sa, čo má za následok, že máte väčšiu radosť zo seba a tak sa Vám začne viac dariť, budete spokojnejší a sebavedomenší.

Vnímať svoju hodnotu, prijať sa a oceniť sa je veľmi dôležité.

Úloha:

Napíšte si všetko na čo ste hrdí, Vaše silné stránky, prednosti, Vaše talenty, Vaše úspechy, v čom ste výnimoční, úspešní a jedineční.

Toto si odložte, čítajte aspoň raz za týždeň a dopĺňajte.

Extra:

Nájdenie Vašej životnej cesty, Vášho poslania a Váš smer. Posilnenie sebavedomia, sebahodnoty, sebaprijatia a Vašej výnimočnosti.

Usmernenie ohľadom Vašej práce, podnikania, väčšej radosti zo seba a zo života.

To prebieha formou sedení, kde sa Vám začne upravovať vzťah so sebou samým, s Vaším partnerom, s Vašou rodinou, pracovné vzťahy a úspechy. Vnútorná vyrovnanosť, radosť, spokojnosť a nová energia a uzdravenie tela, chorôb, nadváhy, sexuality, plodnosti a pod.

3. A teraz by som rada upriamila pozornosť na to, čo si priťahujeme do svojho života.

Začnite pozorovať a vnímať to, čo hovoríte, aké slová používate. Vyznie to skôr pozitívne alebo negatívne? Sťažujete sa alebo sa skôr sússtredíte na riešenia? Vyhovárate sa na niekoho iného, kto je za to zodpovední, alebo prijímate zodpovednosť za to, čo si priťahujete do svojho života?

Zamerajme sa na to, čo v živote chceme. Hovorme o tom a hovorme o riešeniach. Vždy sú viaceré možnosti ako danú vec poviete, aké slová použijete.

Má to väčší vplyv na Váš život, ako si myslíte.

Úloha:

Napíšte si, čo si želáte, čo najkonkrétnejšie. Môže sa to týkať Vašej práce - aké chcete mať úspechy, akých chcete mať klientov, akú chcete mať komunikáciu, plat, auto alebo ako má vyzerať Váš ideálny partner.

Pridajte si k tomu aj Vaše emócie a pocity, ako sa chcete cítiť, aby ste to viac precítili.

Môžete si tam dať časť aj o sebe, aký chcete byť, vyzerať, cítiť sa..

Pri tejto úlohe je dôležité, aby ste si to napísali v prítomnom čase.

Mám.. Priťahujem hojnosť, bohatstvo.. Som láskavý, úspešný.. Cítim sa sebavedomo, obdivovane, milovane.. Môj manžel/ka je.. správa sa..

Všetko ide ľahko a s radosťou..

V súlade s mojou čistou dušou..

Toto si odložte a čítajte si to denne a dopĺňajte, keď Vás napadne niečo nové..

Extra:

Nad rámec tohto poukazujem a čistím nesprávne nastavenia a vnímania, či presvedčení, ktoré máte vo Vašom podvedomí a vedomí, čo vo Vašej mysli alebo pocitoch.

Aby sme vyčistili vzorce, ktoré bránia dosiahnuť to, po čom túžite.

Ak máte životné situácie, ktoré sa Vám opakujú, alebo máte neustále ťažkosti, komplikácie, či náročné vzťahy - čistí sa to mentálnou prácou.

Ďalšia vec, ktorú ponúkam je transformácia Vašej mysle, tela, vedomia, podvedomia na ideálnu čistotu spolu so špeciálnym cvičením, ktoré Vám dá do rovnováhy každú oblasť Vášho života.

Ide to až do úrovne buniek, pamäťových buniek a DNA.

Keď si to zhrnieme, je dôležité prijať seba, prijímať život, prebrať zodpovednosť za svoj život, očistiť veci, ktoré nás blokujú, byť samým sebou, vážiť si a ceniť si seba samého a ďakovať za veci, ktoré v živote máme.

Vedome vnímať kde dávame pozornosť, aké slová používame a tak si priťahovať stále viac toho, po čom túžime.

Mať to napísané a potom vnímať svoju intuíciu, vedenie, čo je potrebné robiť, aké kroky podniknúť a konať.

Pritiahne Vám to do života nových ľudí, zlepšia sa Vám vzťahy, Vaše zdravie a vzťah k sebe samému, ako aj financie, úspech a iné radosti, ktoré život prináša.

Na záver by som rada pridala pár nových uvedomení, ktoré som si uvedomila za posledné obdobie.

Je dôležité, aby sme boli samy sebou. Mali rovnováhu v živote. Čas pre seba, prácu, zábavu, vzťah, vzdelávanie sa a oddych.

Je veľmi prospešné robiť niečo kreatívne a hravé ako je písanie, tanec, kreslenie, spievanie, maľovanie..

Práve cez kreativitu a čas pre seba máme možnosť viac cítiť kto sme. Keď sme hraví a kreatívni, sme viac napojení na našu dušu a naše vnútorné dieťa a to nám prinesie ešte viac radosti, nápadov a hlavne aj úspechu a financií.

Má to väčší vplyv, ako som si kedy uvedomovala.

Viac úspechu a peňazí nie je len o práci. Práve vtedy, keď sa nevenujete sebe sa nám môžu stopnúť financie, či práca.

Mne osobne pomáha aj prechádzka, meditácia a modlenie sa.

A pomáha to k tomu, aby som mala v sebe pokoj, cítila samu seba, vtedy mám väčšie vedenie, napojenie a nápady, inšpirácie a lepšie vnímam svoju intuíciu, svoju vnútorné pocity a to ma vedie k činom, aktivitám a nápadom, ktoré ma ľahšie posúvajú k tomu, po čom túžim.

Vaše čisté srdce Vám ukáže tú správnu cestu.

Vytvorme si svoj život podľa našich predstáv, túžob a snov s ľahkosťou, radosťou a nadšením.

Beátka

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Ahojte. Moje meno je Beátka a ukazujem ľuďom cestu za šťastím. Život je pre nás dar od Boha a rada Vás inšpirujem nájsť tú krásu v nás, v našom živote a hlavne lásku, šťastie, radosť a hojnosť všetkého po čom naša čistá duša túži. Život nám ponúka oveľa viac ako si vieme predstaviť, stačí sa pozrieť do svojho čistého vnútra, čistého srdca. Objavme v sebe svoje čisté vnútorné dieťa a nájdeme seba a svoju životnú cestu. S láskou Beátka

Chceš vedieť, keď CestaZaŠťastím pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.