Československí instagram profesionáli

Slovenské instagramy ktoré stoja o tvoju pozornosť.

V tomto článku sa nebudeme venovať verejne známym osobám, lajkom, počtu sledovateľov, youtuberom, selfie profilom ani výhradne fotografom ktorích máme naozaj veľké množstvo. Chcem ukázať rýdzich instagramerov ,content creatorov ktorí si na svojom intagrame dajú naozaj záležať a rokmi práce svoju tvorbu priviedli k dokonalosti. Na istagrame sú tisícky krasnych profilov, tento krát sme vybrali tie ktoré pôsobia najprofesionálnejšie a ich reklamné fotky rezonujú slovenskom. Týmto článkom by sme chceli ukázať ako by mala vyzerať pekne spracovaná reklama a spolupráca a ako to robia slovenskí a českí profesionáli ktorí sa venujú instagmamu denne.

@NATININSTABLOG

usmievavá dúhová sloveská instagram queen z ktorej galérie nieje možné vybrať iba pár fotiek. Jej instagram ťa pohltí. Na jej profile pravdepodobne nejakú tú chvíľku stráviš. Naty a jej partner veľmi radi cestujú a ich content či spolupráce sú vždy briliantne spracované, celé to dopĺňa to že sú je sami sebou a na nič sa nehrajú.

@SWEETLADYLOLLIPOP

Ivanka je taktiež slovenská instagramová stálica a jej instagram vám učaruje krásnymi sloveskými uličkami, jemnosťou a ženskosťou. Patrí medzi veľmi atívne profily ktoré majú vždy spolupráce dômyselne pripravené. Jej fotografie ste už určite videli v rôznych reklamách.

@ADAMRUSTMAN Slovenský fotograf ktorí svojimi fotografiami, outfitmi, naozaj skvelému spracovaniu fotografie a taktiež reklamy, storieš sú taktiež perfektne spracované. jeho profil rozhodne stojí o tvoje slevovanie.

@JANATINI

Je víťazka Multiple Blog & Instagram Award a nedávno sa umiestnila na forbes medzi najvplivnejších sloveských influencerov. Jej slnečný profil je plný cestovania, leta a iných krás a netreba zabudnúť na skvelé spracovanie.

@BRIXINKA

Slnečný profil ktorí vás pohlití svojou voľnosťou a kreativitou. spracovanie fotiek a spoluprác na 1 !

@DENISA.VYSNOVSKA

Deniska vám na svojom profile dokáže že Bratislava a jej uličky sú naozaj krásne a majú svoje čaro tak ako aj jej vkusné žeské ouutify. Môže pochváliť instagramovým overením vedľa svojho mena, na jej profile nájdete outfity od výmyslu sveta na miestach z celej európy ktoré Denisa rada objavuje. Jej profil je taktiež plný inšpirácií či už na fotku, miesto alebo outfit.

@stylemon.blog pestrofarebná blogerka na ktorej profile zažijete výbuch farieb tvorí content pre množstvo značiek a firiem, jej fotografie ste mohli vidieť v našich naväčích obchodných Domoch.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na [email protected].

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
PHILIP POLAK | 21 | | time's forever frozen still | • Portrait photographer • Slovakia •

Chceš vedieť, keď filipphilippolak pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.