Dolaďte si domácnosť vhodnými doplnkami

Zariaďujete alebo rekonštruujete svoje bývanie? V tom prípade by ste nemali zabudnúť, že aj tie najmenšie detaily sú pre vašu domácnosť veľmi dôležité.

Určite každý z nás sústredí väčšiu pozornosť na výber správneho nábytku do jednotlivých miestností, dôležitú úlohu však zohrávajú aj rôzne doplnky, bez ktorých si už svoj príbytok nevieme ani predstaviť.

Estetické i praktické spoločníčky

Veľakrát počujeme v reklame o nejakom šikovnom pomocníkovi v domácnosti, ktorý nám uľahčí prácu a ušetrí čas. Väčšinou ide napr. o nejaké elektrické prístroje, ktoré nahradia našu manuálnu námahu. Ale existujú aj iní pomocníci, ktorí nie sú síce elektrickí, ale okrem praktickej funkcie plnia aj estetickú úlohu. Takýmto ideálnym spoločníkom/spoločníčkou sú práve komody.

Práve ony tvoria neoddeliteľnú súčasť našej domácnosti a majú svoje pevné miesto v našich domoch či bytoch. Tento praktický a univerzálny kus nábytku je vhodný do každej miestnosti. S prehľadom nahradia bielizník či menšiu skriňu.

Spoľahliví pomocníci vždy po ruke

Zrejme to poznáme všetci veľmi dobre, keď sa nám v domácnosti nakopia niektoré veci a nemáme pre ne miesto. Vtedy nám prichádzajú na pomoc šikovní a praktickí pomocníci v podobe regálov a políc.

Veľmi dobre nám môžu poslúžiť regály aj na odkladanie kníh, ak patríme k vášnivým čitateľom a nemáme už miesto pre ďalšiu knižnicu. Problém môžeme vyriešiť vďaka policovým regálom, na ktorých knihy nájdu vždy svoje miesto.

Aj ony tvoria útulný domov

Domov je miesto, kde sa chceme a potrebujeme cítiť príjemne, bezpečne, pohodlne a krásne. Na to, aby sme si vytvorili harmonický priestor, nám pomáhajú aj rôzne dekorácie do bytu. Obľúbené predmety, doplnky, nábytok, to všetko vytvára náš domov.

Mnohí odborníci na bytové doplnky a dizajn sú presvedčení o tom, že dekorácie v domácnosti by mali ladiť s našou osobnosťou. A preto je veľmi dôležité, aby sme doplnky v dome doslova zladili sami so sebou, so svojím štýlom. Tak si môžeme vybudovať skutočný domov plný lásky, pokoja a harmónie.

Zdroj náhľadového obrázka:

KUPRYNENKO ANDRII / Shutterstock.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Martin Pružný pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.