Zjednodušte si výber vianočných darčekov

Nie je potrebné sa celý rok stresovať a premýšľať nad tým, ako spraviť svojim blízkym radosť.

Naopak, najdôležitejšie je, aby bol darček darovaný zo srdca. Vyberajte ich z pohodlia domova, kde bude stačiť len pár kliknutí. Keď už si s vianočnými darčekmi naozaj neviete dať rady, prečítajte si tento článok, aby ste nazbierali novú inšpiráciu.

Ak si neviete dať rady

Tipy na darčeky sú na internete bežná vec. Takáto snaha pomôcť ostatným ľuďom s výberom toho správneho darčeka však nie vždy ide. Funguje to prinajmenšom aspoň ako inšpirácia. Spravte si zoznam a každého, komu chcete niečo dať, si zapíšte.

Darčeky môžete vyberať podľa pohlavia, veku, záľub alebo povahy. Vašu rodinu poznáte najlepšie, no práve to môže byť aj problém. Prečo nestaviť na niečo bláznivé, čo by si váš brat, žena alebo deti nekúpili? Čo tak napríklad nejakú spoločenskú hru alebo plyšovú hračku z obľúbenej rozprávky? Pre starších by to mohli byť sklenené poháre na víno s výrazným motívom. Určite by však nebolo zlé darovať hodinky, najmä niekomu, kto neustále mešká.

Ušetrite pár eur

Vianočné darčeky nemusia byť drahé. Ani tie vám totiž nemusia zaručiť spokojnosť zo strany obdarovaného. Netrápte sa preto zbytočne nad vymýšľaním ideálneho darčeka. Lacné darčeky sú u kupujúcich veľmi obľúbené, pretože sa medzi nimi dajú nájsť naozajstné poklady a zároveň je možné ich kúpiť viac. Pod stromčekom to teda potom vyzerá naozaj početne.

Ak viete, že daný človek miluje varenie, ale je nešikovný, kúpte mu zásteru do kuchyne a už sa nebude musieť pri varení chodiť zakaždým prezliekať.

Máte dvor? Tak prečo nezaobstarať hojdaciu sieť, kde bude môcť obdarovaný oddychovať po náročnom dni? Ak je dobrodruh, tak by možno ocenil doplnky na kempovanie. Dotyčná osoba môže byť aj trochu neporiadna a zišiel by sa jej organizér do skrine. Aj takéto môžu byť darčeky k tohtoročným Vianociam.

Zdroj náhľadového obrázka:

Click and Photo / Shutterstock.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Martin Pružný pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.