30.11.2020 14:28

Výrazné, minimalistické aj retro. Pozri sa, aké náušnice budú trendy v roku 2021

Svetové módne domy aj napriek aktuálnej situácii predstavili novinky na rok 2021. Na mólach sa objavili nielen zaujímavé kúsky oblečenia, ale aj šperky.

Miluješ náušnice? Poď sa s nami pozrieť, na aké trendy sa môžeš tešiť v novom roku.

1. Visiace náušnice s perlami

Visiace náušnice sú stálicou v ženských šperkovniciach. Večernú róbu pozdvihnú na novú úroveň, no hodia sa aj ako výraznejší doplnok k outfitu na každý deň. V posledných rokoch sa im však nedostávalo veľa pozornosti. Budúci rok sa ich sa ich rozhodlo oživiť hneď niekoľko módnych domov.

Dizajnéri ako Jason Wu či Joseph Altuzarra predstavili vo svojich kolekciách na rok 2021 elegantné visiace náušnice s perlami. Spojenie nestarnúcej klasiky a moderného dizajnu vytvorilo dokonalú symbiózu. Priprav sa, že perly budeš medzi doplnkami v novom roku vídať oveľa častejšie.

2. Náušnice v štýle 80. a 90. rokov

Retro štýl je každým rokom populárnejší. Medzi starým oblečením tvojej mamy by si určite našla hneď niekoľko trendy kúskov dnešných dní. Retro vibe bude budúci rok kraľovať aj medzi doplnkami.

Na výslní budú nielen náušnice kruhy, ale aj veľké gombíkové náušnice inšpirované 80. a 90. rokmi. Ak si fanúšičkou Versace, v tvojej šperkovnici by nemali chýbať ani modely v tvare kvetov. Všetky tieto typy náušníc sú veľmi sofistikované a bez námahy oživia aj ten navšednejší outfit.

3. Jedna výrazná náušnica

Chceš na slovenských uliciach šokovať? Zober si na seba iba jednu výraznú náušnicu. Áno, aj toto je trend nového roku. Ikonický Valentino aj populárny švédsky módny dom Acne Studios predviedli na svojich modelkách tento netradičný styling.

Nemusíš k už dopĺňať žiadne náhrdelníky či náramky. Stačí, ak budeš mať v jednom uchu poriadne viditeľný kúsok. Výrazná náušnica má na seba strhnúť všetku pozornosť. Druhé ucho môžeš nechať úplne bez náušnice alebo vybrať niečo jednoduché.

4. Minimalistické napichovacie náušnice

Trendy môžeš byť aj vtedy, ak si nerada stredobodom pozornosti. Dizajnéri mysleli aj na ženy milujúce jednoduchosť. Minimalistické napichovacie náušnice sú medzi šperkmi nesmrteľnou klasikou. Aby im dodali šmrnc a hravosť, použili pri výrobe netradičné materiály. Ak chceš ísť s módou roku 2021, doplň do svojej zbierky napichovačky s kovovým vzhľadom alebo z prírodných neopracovaných kameňov.

Zdroj náhľadového obrázka:

Sperky-a-diamanty.sk

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Martin Pružný pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.