16.2.2021 13:21

Prečo vymeniť Matoviča (OĽaNO)? A prečo nevrátiť do stoličky predsedu vlády Fica (SMER-SD) či Pellegriniho (HLAS-SD)?

Koalícia sa pomaly ale isto vnútorne rozkladá, opozícia sa teší a do konfliktu prinášajú ešte väčší chaos.

Žiaľ, obyvatelia SR teraz trpia niečím hrozným - to, čo má byť ich príkladom, to čo stojí na ich hlave nevie čo robiť (áno hovorím o Matovičovi). On a celé hnutie OĽaNO nepočúvajú odborníkov a potom to tak vyzerá - viac ako 6 000 podotýkam podľa premiéra zbytočných úmrtí. Toto však nemuselo nastať, ak by na čele nebol pán Matovič.

Členovia OĽaNO a SaS často hovoria iba o výmene premiéra napr. za Gábora Grendela (OĽaNO). Ale to by znamenalo opäť taký istý chaos. Myslíte, že by nepočúval svojho šéfa ? Jasné že počúval. Takže jedinou voľbou pre Slovensko by bolo výmena celej vlády.

Ale prečo tam nedať teraz podľa prieskumov najúspešnejšiu stranu HLAS-SD či SMER-SD? To, že niekto odíde zo strany v ktorej páchal to čo páchal nezničí svoje činy. Presunutím čísla strany sa nič nezmení, budete to mať stále na krku. Žiaľ, ľudia zabúdajú. A môžete hovoriť čo chcete. Teraz som hovoril o HLAS-e. Ale ešte chýba SMER-SD: Táto strana je najhoršou voľbou pre Slovensko. Nechceme mať mafiu a korupciu na čele vlády.

Možným dobrým náhradníkom by mohlo byť kľudne SaS či Za ľudí.

foto: vlastný zdroj

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
Som blogger ktorý píše o slovenskej politike, recenzujem knihy a filmy/seriály, píšem o vede (predovšetkým chémii). Som taktiež autorom série blogov Život Rapu kde komentujem klipy a dá sa povedať aj rapperov. V prípade otázok píšte na sam.refresher@gmail.com

Chceš vedieť, keď .sam. pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.