21.2.2021 19:02

Život Rapu#1 - Lil Ash a jej track Lil Bouse

Lil Ash vydáva nový song Lil Bouse. Motivuje ľudí aby išli za svojím snom a hovorí tu aj o reakčných kanáloch ktorý ju kritizujú: ,,Ja som sa len zasmiala, dobré vtipy, navyše mi robia promo ok díky.“

Najmladšia slovenská rapperka nenechala na seba veľa čakať. Po klipoch Najmladšia, Candy a INI MINI MANI MOU prichádza track Lil Bouse s beatom od Keviixa.

Táto rapperka si naozaj nerobí starosti z ničoho – vo svojom rap živote pokračuje aj po mnoho reakciách a urážkach na jej osobu. Zasmiala sa taktiež aj na staršieho rappera – jej český náprotivok Raparát z DemoCrew ktorý na ňu dá sa povedať vydal disstrack menom NEJMLADŠÍ.

Veľkú oporu jej robia však jej fanúšikovia, bodaj by nie keď majú prakticky možnosť s ňou priamo hovoriť na Discord serveri. Síce je mladá, no rozmýšľať výhodne vie.

Z jej konaní možno usúdiť že klipy nerobí pre kliky a lajky ale ide jej o fanúšikov. Tí, ktorí si mysleli že Lil Ash vydá len jeden klip a koniec sa poriadne mýlili – podľa jej činov možno usúdiť že vydá ešte mnoho klipov.

Môžeme čakať o nedlho v uliciach na reproduktoroch tracky Lil Ash?

Posúďte sami:

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Som blogger ktorý píše o slovenskej politike, recenzujem knihy a filmy/seriály, píšem o vede (predovšetkým chémii). Som taktiež autorom série blogov Život Rapu kde komentujem klipy a dá sa povedať aj rapperov. V prípade otázok píšte na sam.refresher@gmail.com

Chceš vedieť, keď .sam. pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.