Sú elektronické pokladnice dosť efektívne?

Prečo by ste mali investovať do nových technológií? Pretože uľahčia prácu, zjednodušia rôzne procesy a máte všetko prehľadne a hlavne elektronicky pokope vo vašom počítači.

Tak funguje aj ekasa, ktorá už niekoľko mesiacov pomáha podnikateľom, veľkým či malým, s prevádzkou.

Bola nutná výmena

Finančná správa je dôležitý úrad, ktorý dohliada na dodržovanie niekoľkých vecí, jednou z nich sú aj ekasa pokladnice, ktoré boli zavedené na Slovensku prakticky len nedávno. Ide o dôležité zariadenie, ktoré dokáže lepšie ustrážiť dane pre krajinu, ale aj zlepšiť a uľahčiť chod systému v danom podniku. Výmena pokladníc so sebou priniesla závan modernosti a výmena starých zariadení za nové uľahčila určite prácu nielen zamestnávateľom, ale aj zamestnancom.

Je niekoľko firiem, ktoré ekasu ponúkajú, no je dôležité vyberať nielen podľa vzhľadu, ale aj podľa služieb, ktorá daná firma ponúka. Môžete získať nonstop podporu na telefóne, ak by sa stalo, že by prestala fungovať v tú najnevhodnejšiu dobu alebo pravidelnú údržbu či iné výhody. Aj napriek tomu, že koronavírus zatvoril množstvo prevádzok, kde by sa napríklad mobilná ekasa ukázala ako najlepšie riešenie, nevadí. Treba myslieť aj do budúcnosti a zistiť si o týchto zariadeniach, možno čo najviac informácií, aby ste sa mohli pustiť do podnikania hneď, ako to bude možné.

Aj veľkosť môže rozhodnúť

Vo veľa prípadoch samozrejme stačí aj preverená ekasa, ktorá síce nie je mobilná a nemôžete ju len tak prenášať so sebou po prevádzke, ale má veľký displej, na ktorý sa zmestí omnoho viac tlačidiel či iných vecí. Ďalej má klasickú tlačiareň s veľkým návinom. Pre tých, ktorí si potrpia na veľké bloky, majú šťastie. Potreba takéhoto zariadenia je jednoduchá, pripojenie na WiFi s čo najlepším signálom alebo pripojenie s káblom. Dotykový displej je už jednoduché ovládať, takže celý proces bude omnoho rýchlejší.

Zdroj náhľadového obrázka:

ratmaner / Shutterstock.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Martin Pružný pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.