Muži, pre ktorých sa (ne)oplatí trpieť časť 4.

Tragéd číslo 2 a 3

Týchto dvoch asi môžem zhrnúť do jedného článku. Čize týpek číslo 1. bol môj partner na venčeku. Sympoš. Ale vtedy som bola zadaná, mladá a sprostá. Ale tak napísal mi, že čo a ako, tak sme si písali (teraz...v mojich 30). No ale keďže som bola stále ešte presvedčená, že sa s pánom M. dáme dokopy neriešila som to. Vážne keby sa dá cestovať v čase dám si za tieto debiliny facku.

Ale tak po dlhšom čase som sa odhodlala mu napísať. Po veľmi dlhšom čase...

Tak sme šli von. Ja som bola nervózna, tak som si predtým trochu vypila. No možno trochu viac. A ešte som si zobrala aj so sebou do ploskačky. Mala som fakt naprd obdobie a proste vtedy viac pijem. Stále to ale nie je alkoholizmus 😅

Tak prišiel po mňa. Išli sme do pečnianskeho lesíka a ja už ani neviem ako začal ma bozkávať a zrazu som mala jeho .... mužské časti v ruke. Uprostred cesty.

No tak ale veď nebudem za zlú, tak keď už tak už a spravím, čo sa odomňa čaká.

Och zabudla som na 1 vec? Týpek má frajerku. No evidetne je to veľmi "pevný" vzťah.

Tragéd číslo 2:

Znova zoznamka. Tentoraz prvé rande totálne rozpačité. Na konci sme si podali ruky.

Druhé rande. Síce rozpačité, ale aspoň ma zobral na pekné miesta pri brehu Dunaja. Na konci rande ma pozval k sebe. Pamätáte na moju trpezlivosť? Jasné, že som šla. Ponúkol mi drink, zapol telku, zistila som, že má rád Britney Spears a nvm či náhodou nie aj Lunetic. Veď ja nehádžem kameňom, keď som pripitá tiež si to rada vypočujem.

No tak boli sme 2x uňho, raz u mňa. To bol o behom týždňa. Odvtedy sa neozval. Znova...neľutujem, lebo po tom týždni by sme už asi nemali o čom.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Laura Bertoldová pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.