Muži, pre ktorých sa (ne)oplatí trpieť časť 5.

Tragéd číslo 4, zážitky 5 a 6

Možno by som mohla venovať tomu 4. samostatný článok, ale hovorím si....načo.

Tragéd číslo 4.:

Znova zoznamka. Týpek vyzeral byť vzdelaný, dobre sa mi s ním bavilo. Tak sme si dohodli stretko. Fotka sedela s tým, čo som videla naživo, čiže ok. Ak sa pýtate, moja tiež sedí s tým, čo vidíte naživo. Nie som žiadna rozkysnutá mrochta s 500kg. Len mám smolu na výber chlapov.

Tak teda. Stretli sme sa. Rozhovor prebiehal fajn. Týpek má dobrú robotu (ja tiež). Boli smiechy bolo všetko. Na hrade som sa oprela o múr a prstom mu ukázala, nech príde bližšie. Bozkával sa...no povedzme ok.

Odtiaľ sme šli ruka v ruke k nemu - zasa tá moja trpezlivosť.

A tam prišla najväčšia komédia. Nie len, že to chcel robiť na stole. S tým som ok. Ale ten človek mi vo všetkej vážnosti strčil do úst moje vlastné nohavičky. Našťastie fakt pekné, čisté, čipkované, čiže to malo zmysel nula. A no tento zážitok bol .... povedzme zaujímavý. Na to som mu teda v dobrej viere napísala o pár dní ako sa má. Odpísal mi, že netušil, že si budem chcieť vypisovať a že nezažil wau efekt, ale môžme ísť niekedy na kávu. Ja som zažila veru wau efekt. Že wau wtf are u doing?

Zážitky z pláže:

No a teraz k najnovšiemu zážitku. Som na Santorini. Ostrov mojich snov. Som tu sama, lebo veď evidentne neviem nájsť amanta.

Hneď druhý deň mi čašník v kuse začal nosiť drinky zadarmo. A večer ma volal von. Akože jasné, nie som debil (až tak), vedela som o čo mu ide a chcela som to vyskúšať. Tak som šla. Prišli sme na pláž, 50x sa posťažoval na to, že mal vela roboty - týpek zarába mesačne to, čo ja a ešte je pri mori!!!!!

Dal si cigu, čiže bozkávať ho bolo, ako lízať popolník. A bolo to zlé aj tak. A teda znova keď malo prísť čo k čomu, tak jeho malý kamarát nespolupracoval. Týpek nasratý. Tak ja, majúc v ruke odbalenú ochranu čo iné urobím, ako to nafúknem ako balón 😅

Nasratý týpek mi to vyhodil preč, čiže asi to teraz pláva kdesi v mori 🤷‍♀️

O pár večerov neskôr som si povedala, že prečo to neskúsiť znova, len tentoraz s jeho krajším kolegom. Na pláž došli obaja. Vravím si, že toto naozaj nejdem skúšať. Tak ten prvý odišiel naštvaný.

Ok bol to zážitok na pláži. Trvalo to pod minútu.

Každopádne je to niečo o čom nikdy asi neporozprávam svojim vnúčatám. Ale z tohto ostrova mám teda zážitkov kopec

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Laura Bertoldová pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.