24.3.2022 17:54

Spoločnosti, o ktorých by ste mali vedieť

Život je nevyspytateľný – nikto nedokáže predvídať, čo sa udeje, a aké služby budete potrebovať. Je vždy dobré byť v obraze.

Preto si teraz predstavíme tri spoľahlivé spoločnosti, ktorých služby vám možno raz prídu vhod.

AYYA SALMET – wpc terasvé dosky

Táto spoločnosť z Levíc dováža a distribuuje wpc terasové dosky. Ponúka len vysokokvalitné materiály za bezkonkurenčné ceny. Drevoplastový materiál pozostáva zo 60 % z dreva, 35 % z PE a 5 % tvorí zmes spevňujúcich materiálov. Dosky sú vďaka svojmu zloženiu pevné, dlho vydržia a vyzerajú takmer identicky ako drevo. No na rozdiel od dreva sú odolnejšie, nehnijú a nevytvárajú sa v nich praskliny. V ich ponuke nájdete WPC terasy, bazény, ploty či lavičky. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení a povrchových úprav. Ak máte záujem o ich služby, kontaktujte https://www.wpcterasa.sk/ pre nezáväznú ponuku.

Poznáte výhody WPC terasových dosiek?

jedinečný vzhľad

protišmykový povrch

jednoduchá údržba

vysoká odolnosť voči počasiu

dlhá životnosť

stálosť farieb

V. K. K. Stav – krtkovanie

Spoločnosť V. K. K. Stav ponúka profesionálne čistenie odpadov a kanalizácie (krtkovanie) už od roku 2008, a to za veľmi prijateľné ceny. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sa vypracovali medzi špičku v obore na Slovenskom trhu. Stretli sa už s tisíckami rôznych problémov a komplikácií, takže vedia reagovať na každý jedinečný prípad. Ponúkajú čistenie odpadov, kanalizácie a kanalizačných rozvodov a komplexné výstavby a výmeny vodovodných a kanalizačných sietí, monitoring kanalizácie, frézovanie kanalizačného potrubia a iné. Primárne pôsobia v Bratislave a v mestách do 120 km. Na cenovej ponuke sa môžete dohodnúť telefonicky alebo pri obhliadke, no na ich stránke nechýba ani cenník. Kontaktné informácie a viac o postupoch a lokalitách pôsobnosti nájdete na vkkanal.sk.

Maľovanie LUX

Maľovanie LUX je spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá už dlhé roky ponúka maliarske, natieračské a sadrokartonárske práce. Realizujú maľovanie bytov, rodinných domov, kancelárskych a priemyselných objektov v mestách Bratislava a Senec (a okolie), tiež Rakúsko a Maďarsko. Klientom zaručujú kvalitné a čisté prevedenie svojich služieb. Pred začatím prác vždy všetko starostlivo pozakrývajú, aby nedošlo k poškodeniu alebo znečisteniu vášho majetku. Medzi ich pracovné zásady patrí profesionalita, spoľahlivosť, individuálny prístup ku každému klientovi a kvalita. Striktne dodržujú termíny, sú flexibilní a zachovávajú ľudský prístup. Ak máte záujem o maľovanie bytov v Bratislave alebo o iné špeciálne služby (montáž, kompletizácia, demolačné práce, vývoz sutiny atď.) navštívte https://www.malovanielux.sk.

Zdroj obrázkov: elements.envato.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď fadam pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.