2.9.2022 22:43

Rostoucí židle poroste s vašimi dětmi

Škola je tady a naše ratolesti opět usedají do lavic. Ať už máte doma natěšeného prvňáčka nebo ostříleného páťáka, pravděpodobně řešíte nákup školních pomůcek, vybavení a nejrůznějších nezbytností.

Uplynulé školní roky nám ukázaly jedno. Na to, aby se naše děti mohly doma připravit do školy, nestačí jen sešit na jídelním stole a provizorní sezení na jídelní židli. Stejně jako jsme se mi museli ze dne na den vypořádat s home office stylem práce, se naše děti popasovaly s online výukou. A klobouk dolů - zvládly to skvěle.

Zařiďte dětem komfortní studijní zázemí

V žádném případě nepřivoláváme dobu lockdownů, ale ruku na srdce - není přeci jen pohodlné mít doma příjemné pracovní a studijní zázemí? Dopřejte vašim dětem luxus pohodlného učení z domova a pořiďte jim pořádný psací stůl a kvalitní židli. I mimo doby online výuky tráví děti domácí přípravou do školy dlouhé hodiny. Proč by si u toho měly křivit záda na nekvalitní židli?

Vždyť i v jiných oblastech jejich životů dbáme na to, abychom je do života vybavili zdravými návyky. Zdravé sezení a držení těla při práci vsedě je rozhodně jedním z těch návyků, které je vhodné se v mládí naučit, protože ve stáří… znáte to.

TIP: Nový dětský nábytek může být také skvělým a praktickým dárkem k Vánocům. Tipy na další dárky z kategorie vybavení dětského pokoje najdete v tomto článku.

Rostou jako z vody? Rostoucí židle poroste s nimi

Namítáte, že rostou jako z vody? Že boty, co jim byly loni, už letos dáváte na charitu? U židle se toho bát nemusíte. Rostoucí židle nadělá v dětském pokojíčku parádu, bude se líbit i těm nejparádivějším princeznám a malým rytířům, a vy jako rodiče oceníte, že je kompletně nastavitelná - takže roste s dětmi. Skvěle se dá využít také jako jídelní židlička u kuchyňského stolu a použít se dá klidně už od staršího batolecího věku!

A čím dál doplnit dětskou studovnu? Vašim ratolestem rozhodně udělá radost nástěnka, kam si kromě školního rozvrhu připíchnou fotky ze školního výletu nebo tabulku s anglickými slovíčky. A nebo víte co? Zeptejte se přímo jich. Uvidíte, co vám vaše dítka řeknou sama.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Copywriter na plný úvazek!

Chceš vedieť, keď MoniB pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.