30.1.2024 22:29

Čistenie fasády je jednoduchým a ekonomickým riešením!

"Určite sa oplatí fasádu najprv vyčistiť a až v krajnom prípade pristúpiť k maľovaniu"

Takto by sme stručne odpovedali na otázku, "čo s tou fasádou?". No, pozrime sa na túto tému komplexnejšie a detailnejšie.

Znečistená fasáda nie je len finančným, ale aj estetickým problémom. Spomínate si, akú sumu ste vložili do novej fasády pri výstavbe alebo rekonštrukcii vášho domu? Je to zvyčajne jedna z najnákladnejších položiek vo vašom rozpočte. Ak ste do nej investovali významnú časť svojich financií, pravdepodobne vám záleží na tom, aby táto investícia vydržala čo najdlhšie a fasáda vyzerala stále ako nová. Bez pochybností by vás mohlo sklamať zistenie, že už po niekoľkých rokoch je znečistená.

Problémy spojené s financiami však nie sú jediným dôvodom, prečo majitelia rodinných domov pociťujú úzkosť, keď zistia, že ich nová fasáda stráca svoj pôvodný vzhľad. Ide aj o estetický zdravotný ale aj funkčný aspekt. Fasáda je kľúčovým prvkom formujúci celkový dojem z vášho bývania. Znečistený vzhľad domu môže vytvoriť nepríjemný prvý dojem, rušivý nielen pre vás, ale aj pre vašich návštevníkov a susedov.

Pri našej práci sa často stretávame so zákazníkmi, ktorí sú po niekoľkých rokoch nespokojní so vzhľadom svojho domu. Stačí krátky čas a fasáda sa môže premeniť na nepoznanie. Príčinou sú často bežné nečistoty, prach, smog, vtáčí trus alebo vplyvy počasia. Neskôr nasleduje závažnejšie znečistenie, napríklad v podobe plesní alebo rias.

Finančné, estetické a rôzne druhy nečistôt sú problémy, ktoré možno rýchlo a efektívne vyriešiť. Netreba nový náter ani kompletnú obnovu omietky. Riešením je odborné čistenie fasád, proces, ktorý sa snaží odstrániť nečistoty z povrchu a hĺbky fasády, čím váš dom exteriér bude vyzerať opäť ako nový aj po niekoľkých rokoch.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Exteriérové čistenie nehnuteľností. Čistíme strechy, fasády, dlažby od machu, rias a smogu.

Chceš vedieť, keď JetWash.sk pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.