17.12.2017 09:17

Môj život, zasvätený kresbám.

Ahojte , v prvom rade sa predstavím. Takže , volám sa Barbora Szabová , pochádzam z Bratislavy a o pár dní mi je 21. Yes ! Čím viac tým ... horšie.

Neviem ani kde poriadne začať, keďže niesom blogerka,vlogerka a ani youtuberka. Ale myslim si, že postačí úplne ak začnem s tým ako to všetko začalo a o čom to vlastne bude.

Venujem sa kresbe , vždy len ceruzkou. Na maľbu som trošku mimo, naozaj netuším prečo. Kreslím od malička , cca od 5r stále. Začalo to tým ako si babka všimla , že v kreslení niesom až tak odveci ako vo fitness živote. Hah.. kreslila som s ňou vzdy , keď sa dalo a bola u nej. Potom som s tým nejak stopla , chápete... základná skola. Komu sa chce , keď príde tá najväčšia puberta. No a nakoniec taktiež príde aj 9. ročník , kedy sa každé dieťa musí rozhodnúť čo ďalej. Samozrejme u mňa bola jasná voľba UMELECKÁ ŠKOLA. Koľko vtipu v jednej vete, bez srandy som tam vydržala mesiac. Chodila som na ŠÚV Jozefa Vydru , odbor Keramika. No a tu môžme ukončiť ten trápny mesiac na škole.

Prejdime k tomu hlavnému, ako som ďalej študovala , samozrejme že na inej škole. Začala som kresliť z nudy po ľavici (každý to pozná), keď je taká nuda že nepoznáte ani vlastne meno a vidíte len lavicu a možnosť ju celu popísať.

Ako som pridávala tie kresby z ľavice a zošitov na Facebook profil , kamarát si to všimol a napísal mi, koľko má akože čakať na nejakú moju fb page.

A tuto to všetko začalo :

Joker-Suicide Squad.

A post shared by Facebook : Barbary Szabovič 🤗 (@artbary.sz) on

Ako prvú si pridáme kresbu ,na ktorej som si dala záležať a ide o Jokera o Suicide Squad. Pár zmien tam nastalo ale nie moc.

Vikings-Ragnar.

A post shared by Facebook : Barbary Szabovič 🤗 (@artbary.sz) on

Ako druhá bude pridaná kresba Ragnara z Vikingov. No a do tretice všetko dobré ako sa hovorí a preto pridávam ďašiu kresbu v ktorej sa nájdu nadšenci Star Warsu a hlavne Kylo Rena !

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
7
Poslať správu
Barbora Szabova. Still 20 y.o

Chceš vedieť, keď BarbarySz pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.