Rady a tipy : Ako zarobiť bez námahy ?

Každý z nás asi rozmýšľa nad otázkou ako zarobiť peniaze bez pracovného času a cesty do práce ? Je to jednoduchšie než sa zdá...

Každý jeden z nás má v sebe myšlienku aký by to bol super žívot bez ranného vstávania do práce a bez neskorých večerných príchodov domov. Ako zarobiť zopár tisíc mesačne bez obetovania obličky alebo iných dôležitých orgánov ?

Môže to byť jednoduchšie ako sa zdá. Začneme však menšími čiastkami ktoré nám zarobia nejaké to vrecokové bokom . Ani 50/60 eur na začiatok neni nič zlé.

1. Predaj vecí - viem že to neznie ako extra zárobková činnosť predávať svoje veci no veľa vecí sa dá predať aj s obratom . Taktiež, vždy sa dajú predať prečítané knihy , starý počítač, oblečenie ktoré už aj tak nikdy neoblečiete. Toto všetko pomôže.

2. Využite svoje hobby - radi fotíte ? Skvelé odfoťťe svojich priaťeľov . Skúste sa predať do nejakej galérie . Na internete je dosť stránok na ktoré môžete svoje fotky pridať a ľudia ich môžu odkúpiť . Radi maľujete ? Pridajte svoje maľby na bazár a uvidíte či niekto nebude mať záujem .

3. Máte auto alebo dodávku ? - skúste ju prenajímať na sťahovanie nábytku .

Ak už máte dosť aj naozaj toho a chcete fakt zarábať len sedením . Tak to využite naštudovaním si virtuálnej meny a skúste správne investovať . Sledovanie akcii je taktiež často aj adrenalínová záležitosť .

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Zamy's life pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.