Postoje sú dôležitejšie než fakty .

10-tisícový dlh, 20-tisíc natlačených do stávkových kancelárii, no dobrých 7 rokov som si opakoval iba jedno : Postoje sú dôležitejšie než fakty ! až kým...

Trvalo mi celých 7 rokov, kým som zo stávkovania pocítil reálny zárobok a kým som sa vyhrabal z dlhov. Teraz je už ,,našťastie" všetko inak, poďme však od začiatku...

K stávkovaniu som si pričuchol už ako 15 ročný, keď ma ,,zaučil" základom tipovania môj spolužiak. Veril mi, pretože som hrával basketbal a mal som vždy prehľad, minimálne o zámorskej lige . Ukázal mi ako sa tipuje toto, hento, tamto ako si zapísať čísla, ako staviť, ktorá krčmárka mi podá tipy aj bez pýtania občianskeho preukazu a overenia veku...Začal mi požičiavať bez nároku na návratnosť peňazí, o prípadne výhry sme sa delili. Boli to však len malé čiastky= študentský život.

Keď sa mi však z tipov nedarilo nejako extra profitovať, skúsil som vtedy revolučnú vec a to : Posúvať tipy ďalej. Spravil som si svoju stránku na sociálnej sieti, nečakal som však takú odozvu, takú naivitu ľudí, alebo stupídnosť ?...

Každý tipujúci človek to určite pozná, stránky na sociálnej sieti, ktoré ponúkajú za určitú sumu super výherné VIP platené tipy, tvária sa že sú majstri sveta, pritom o stávkovaní v živote nič nevedeli. Ja som mal výhodu v tom, že som s tým povedzme že aj začal, mal som šestnásť rokov a....

Po mesiaci od založenia stránky, som na nej mal zhruba 80 aktívne otravujúcich ľudí, jediné čo stačilo robiť bolo písať a analyzovať to čo ma stále neskutočne baví a to basketbal, spojil som príjemne s užitočným a výsledok bol vtedy pre mňa doslova neopísateľný.

Predstavte si len, koľko je to keď Vám 80 ľudí pošle po 40 EUR(áno,áno vtedy začínali eurá takže 6+5 x 9.. a môžeš si vyrátať môj vek, a počkaj vlastne nie nemôžeš, pretože som mohol korunky prerátať na eurá ). Bol som druhák na strednej škole a mal som za jeden ....... mesiac viac prachov ako všetci ľudia v mojom okolí(nemyslím podnikateľov,právnikov,mafiánov...:) ľudia na stránke mi VYKALI, áno mali ma za .. ja fakt neviem za koho, dával som tipy ako nikto, vtedy som ešte nevedel o čom stávkovanie je, pre mňa to bola zábava a preto mi to išlo, ľudia ma doslova prosili, ďakovali mi, posielali mi peniaze navyše, na môj vek a na moje skromné pomery z ktorých som vyrastal to bolo niečo šialené .

Takto to šlo asi 2 mesiace, ľudia sa kopili ja som nemal šancu odpisovať každému,písali mi a o tipy ma žiadali dokonca aj hráči extraligy, či dokonca jeden nemenovaný herec.. Dokonca som mal aj jedného podnikateľa, ktorý podával dennodenne tipy (moje tutofky :D) za teraz asi 4 mesačné výplaty, za každý tip mi sľúbil v prepočte 250 EUR, asi po šiestich výherných tipov v rade z toho vycúval ,pretože mu manželka prišla na to že stávkuje, samozrejme že o to nešlo, pravda bola v tom že mi nechcel zaplatiť ani jeden krát spomínanú sľúbenú čiastku, vlastne raz zaplatil aj to iba zlomok..

Po 2 mesiacoch naozaj neskutočných ziskov sa stalo niečo na čo som nebol naozaj pripravený, prišli prehry. Tí ktorí so mnou stávkovali zo začiatku mi verili až kým som stránku nezrušil, tí noví ktorí sa práve ku mne pridali prehrali celé výplaty, nadávali mi, vyhrážali sa mi, pýtali sa ma za čo zaplatia to a to za čo dajú jesť deťom, ale koho som ja nútil ? Musím dodať však dodať, že to nebolo mnou, ja som mal už vtedy dostatočne rozumne rozložené vklady, nemohol som za to že som napísal dobrú analýzu k tipu ktorý nevyšiel, a že ONI vždy navýšili bezhlavo svoje stávky.

3. mesiac bol pre moju stránku aj posledný, nepovedal by som že sa nedarilo ale keď nebol mesiac vo väčšom zisku ľudia neplatili takmer nikto, až na výnimky. Nemal som chuť ďalej pokračovať so stránkou tak som ju asi po 3 mesiacoch zrušil.

Samozrejme už v šestnástich som kázal vodu a víno pil, keď som 95% príjmov z tejto stránky doslova pre.... nie na chľast ani trávu ani nič ale na stávky.. Síce som mal 16 rokov mal som účty ako v banke tak v stávkových - BFF... chamtivosť ma dala už vtedy pekne dole . No mal som to pekne v paži.

Za obdobie 3 mesiacov som zarobil približne 9-tisíc EUR čo je podľa mňa dobrý extrém hlavne preto že mi neostal ani cent, všetko som vzorovo vrazil späť.. Aj keď som stránku zrušil pár kontaktov na ľudí som si nechal takže sme si v núdzi vzájomne pomohli a to tak že ja som im poslal tip a oni mne prachy za tip vopred, ale to trvalo len chvíľku ..

Pokračovať budem v ďalšom článku obdobie na prelome 16/ 17 rokov, časy hojnosti sa pre mňa skončili pretože som podľahol chamtivosti a aj dobrej závislosti na tipovaní ako každý zdravý mužský jedinec. Aj keď som bol v dobrom mínuse vedel som že to bol pre mňa len začiatok, vedel som že raz to bude môj príjem a moja záchrana, vedel som už vtedy a stále som si to dookola opakoval : Postoje sú dôležitejšie než fakty...Postoje sú dôležitejšie než fakty.....Postoje sú dôležitejšie než fakty....Postoje sú dôležitejšie než fakty..

Pokračovať budem v ďalšom článku a to : Postoje sú dôležitejšie než fakty 2.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď thehappiesttips pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.