Webová stránka ako vizitka v biznise

Bez webu to nepôjde?

Nie. Či už je web jadrom biznisu, alebo iba jednoduchou vizitkou, je dobré ju mať. Prečo?

Je to lacné

Jednoduchá, pekná a responzívna stránka sa dá vyklikať za pár minút online napr. na wix.com, websupport.sk atď. Je to buď zadarmo, alebo za smiešne malé peniaze. Ak potrebujete niečo viac a nie ste zdatní v IT, zaplatíte si o trochu viac za webdizajnéra. Stále sa ale bavíme o pár stovkách eur.

Zákazník má si vie rýchlo nájsť kontaktné údaje

Síce banálny dôvod, ale v realite ideálny príklad toho ako byť bližšie k zákazníkovi. Častokrát ľudia namiesto toho aby hľadali v histórii volaných čísel radšej vygooglia kontakt nanovo.

Bližšie k zákazníkovi

Mať web je základ pre získavanie nových zákaznákov. Zjednodušte to pre nich a dovoľte im objednať službu, alebo tovar rýchlo online. Aj v zastaralých biznisoch s kamenými predajňami sa oplatí investovať tých pár peňazí navyše.

Podpora alebo základ marketingu

Online sa dá marketovať efektívne a relatívne lacno. Viete si určiť parametre potencionálneho zákazníka, a odkazy / reklamy na Váš biznis sa budú zobrazovať iba im. Viete si rýchlo analyzovať návštevnosť a následne ziskovosť kampane. Odporučam každému vyskúšať FB reklamu, alebo Google AdWords. Na začiatok skúste investovať pár eur a neskôr si nájdite niekoho kto s tým má skúsenosti.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu
Tvorba webových stránok

Chceš vedieť, keď webgate.sk pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.