9.3.2020 09:30

Kto vytvoril koronavírus a prečo je najlepší liek teplá voda? Slovenská alternatívna scéna má odpoveď

Otázky o novom koronavíruse, na ktoré ste vždy chceli poznať odpoveď, ale báli ste sa opýtať.

Šialenstvo okolo nového koronavírusu už zasiahlo aj Slovensko. V našich supermarketoch to začína vyzerať ako v béčkovom post-apo filme, ulice sú vyprázdnené ako po silvestrovskej rozbíjačke na 1.januára a pokiaľ náhodou medzi ľuďmi zakašlete (lebo vám niečo zabehlo), riskujete verejné linčovanie.

Slováci sa začali vo veľkom zásobovať mydlami (zdá sa, že konečne sa naučíme hygiene), múkou (marec sa bude niesť v znamení pečenia koláčov a nemyslím tie, ktoré vám ponúka divný týpek pred Ministry), ryžou (asi ako prejav solidarity s Čínou) a toaletným papierom.

Šírenie koronavírusu zároveň vyvoláva v ľuďoch mnoho otázok. Ako vlastne vznikol, ako je možné, že sa šíri tak rýchlo, aký je naň liek, kedy celá epidémia skončí a hlavne... prečo kur*a tí ľudia majú potrebu nakupovať toaletný papier?!

Odpovede na tieto otázky môžete pracne hľadať v serióznych a mimovládkami platených médiách...

Alebo...

Vám ich s radosťou poskytne slovenská alternarívno-medicínska scéna zložená z vyštudovaných absolventov Univerzity života a Savo-maminiek. Exkluzívne vám prinášam informácie o koronavíruse, ktoré ste vždy chceli vedieť, ale báli ste sa na ne opýtať....

Začneme tým, že niečo tu nie je v poriadku. Podľa overeného zdroja (niekde som čítal) vírus sa nereálne mutuje na 4 aminokyseliny.

MUDr. Anna Gostova to všetko odhalila. Ide o umelý vírus, ktorého cieľom je zavraždiť, čo najviac ľudí a hlavne tých starších (to je tá dôchodková reforma, o ktorej sa toľko rozpráva). Dôkaz? Každý vírus je predsta vytvorený vedcami.

Ak vás zaujíma, odkiaľ tento vírus pochádza, tak nie z Číny, ale z demokratických laboratórií. A vlastne ani nejde o vírus, ale biologickú zbraň. Veď aj mor bol v 14. storočí v skutočnosti vytvorený demokratmi z USA, aby vyhladil Európsku populáciu. Ale to vám UŽ MÉDYA NENAPˇZŠU!!!!

A teraz sa podržte. Médiá vám to nepovedia, ale KORONAVÍRUS ZABÍJA! To je šok však? Ale počkajte... Pani prof. Ing. Afrodita, PhD. pokračuje...

Opäť sa nám potvrdzuje, že je to cielene vytvorený vírus. Aj v ruskom dokumente to bolo...

A samozrejme, tí hore nám niečo taja. A "tými hore" myslím doslovne tých hore - vo vesmíre, keďže za všetkým je NASA. Mimochodom, už ste sa boli zásobiť toaleťákom? To nikdy nie je na škodu.

Predstav si, že si USA a chceš vyhubiť Čínu a Rusko. Ako to spravíš? No predsa vírusom, ktorý sa nekontrolovane šíri a je takmer isté, že sa dostane aj k tvojim obyvateľom!

Na druhej strane, odborník J p R si nemyslí, že vírus má okamžite vyhubiť Rusko a Čínu. Nie, je tu preto, aby v budúcnosti mohli vymazať zo sveta genetickú skupinu ľudí! A má to z overeného zdroja "počul som."

A na záver, tu máme radu, ako sa proti koronavírusu účinne brániť. Nepočúvajte ministerstvo zdravotníctva ani žiadne rady lekárov. Pite horúcu vodu, lebo vírus to zabije. V žiadnom prípade nepite studenú vodu, lebo koronavírus je zrejme ako slovenská travelblogerka a miluje chladené drinky. Mudr. Strýko a synovec jedného z mojich spolužiakov totiž prišiel na to, že 26 stupňová teplota vo vás zabije vírus. Lekári z celého sveta sa snažia vymyslieť protilátku a pritom iba stačí poriadne vykúriť celú nemocnicu...

Ďakujem za prečítanie tohto článku. Ak ste sa naučili niečo nové o koronavíruse, prosím zdieľajte ho, aby sa dostal aj k vašim priateľom a dozvedeli sa pravdu. Minimálne tým vzdáte sústrasť mojim mozgovým bunkám, ktoré odumreli pri čítaní týchto komentárov. Alebo to skúsim inak...

ZDIEˇLAJŤE KÝM TO NEZMAŽÚ!!!!

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď DavidB pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.