27.3.2018 20:05

True love ❤

Keď mu pozeráš do očí, máš pocit, že mu vidíš do duše, že v nich vidíš seba, nepotrebujete slová, už to ticho je tak veľavravné. Oči prezradia všetko.

Keď sa vám spoja ruky, máš pocit že môžeš vládnuť svetu. Ste ako dvaja blázni, ktorí bez seba nemôžu žiť. Želáš si, aby ste sa milovali celý život, po ničom inom viac netúžiš. Povedala si to iba jemu. Iba on od teba počul tie dve zázračné slova, "Milujem ťa ". Pre teba to nie sú len slová, je to istá moc, istý závazok. Pri ňom cítiš, to čo nikdy predtým. Pri každom okamihu s ním, prežívaš niečo čo si nepoznala. Pravú lásku. Na nič iné nedokážeš myslieť. Vieš, že sa nemusíš ničoho báť, že ťa ochráni. Pri každom okamihu s ním prežívaš ten krásny neodolateľny pocit, ktorý ťa hreje pri srdiečku a v hlave máš len jeho. Len tak bez slova hľadíte si do oči a rozumiete si. Vaše ruky sa spoja a citite to ako vladnete svetu. Vaše oči rozprávajú za vas.

Môžeš sa naňho obrátiť aj keby si padala aj keby si stúpala on bude stáť pri tebe. Cítite to obaja rovnako . Pomotal ti hlavu. V hlave ti chodi myšlienka naňho, svoje povinnosti odkladaš aby si mohla byť s ním, pretože všetok stráveny čas s ním, je pre teba veľkým bohatstvom. Každý večer pri zaspavaní sa s ním nezabudneš rozlúčiť a pri prebudení ho máš opäť v hlave. Ale nieje to len o tom, je to o tom že keď padajú mraky keď začne ta búrka práve on stojí pri dverách a pokúša nájsť slniečko, on je tvoje zrkadlo v ktorom je pravda on ti klamať nebude lebo vie že počuť pravdu je lepšie ako počúvať lož a hladiť si tým svoje ego. Poznáš to, keď sa ti z ničoho nič rozbúši srdce a zo žalúdka máš botanicku záhradu ? Len ti napíše a ty sa pozeráš do mobilu akokeby si pozerala na oblohu plnú hviezd. Praješ si aby ste ležali na čarovnom mieste a užívali si tú okúzľujúcu chvilu. . Keď cítiš jeho bozk na svojom tele tak máš zimomriavky. Pri ňom sa len usmievaš. Svet s ním je oveľa ľahší. Už niesi sama ale máš svoje zlatíčko a tvorite pár. Vzbuzuje v tebe vášeň a rozkoš. Ste dve spriaznené duše, ktoré milujú, pretože milujú ... Pravá láska je tá, ktorá sa aj tak nad tým povznesie . Pravá láska musí kvitnúť po celý život. Musíš si ju vystavať ako tehličku po tehličku, každy deň.

Venované môjmu milému❤

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu
na mojom blogu nájdete články o láske, o zivote ale aj obyčajne úvahy mladej ženy ❣

Chceš vedieť, keď drobcek ♡ pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.