3.5.2018 12:42

Jedinečný Fest Art Trenčín 2018 ťa v podchode privíta skvelou hudbou a perfektným programom, na ktorom nesmieš chýbať

Cieľom tohto projektu je zveľadiť neatraktívny podchod, ktorý chce človek vždy čo najrýchlejšie prejsť.

Fest Art Trenčín 2018 je jednodňový festival, ktorý sa bude konať v podchode na Hasičskej ulici a na parkovisku pri Kolibe na Mládežnickej ulici v Trenčíne dňa 19.5.2018 od 10:00 do 22:00.

Cieľom tohto projektu je zveľadiť neatraktívny podchod, ktorý chce človek vždy čo najrýchlejšie prejsť. Podchod premaľujú a o jeho vizuál sa postarajú umelci z Čiech a Slovenska, menovite napr. Rastislav Jakubek (Nomad), Juraj Holman (Holman’s tattoo), Albinus Grammar, Peter a Viki Štuller, Dominika Šikulincová (Triple Fingers), Martin Dráb (Mklk Huba Art), Sandra Popaďaková (Sepia Art Jewelery), Filip Ovádek, Jaroslav Šedivý, Mirsolav Patay, Michal Vavro, Zuzana Forgačová či Pavol Seriš, ktorý predvedie aj krátke divadlo. Každý z umelcov si vybral jednu z dominant mesta, ktorú stvárni podľa svojich predstáv, čím dokopy vytvoria jeho celú scenériu.

Hudobného doprovodu sa zhostí viac ako 10 dj-ov počas celého dňa na čele s členom kapely nvmeri, Pištom Kralovičom, ktorý sa predstaví so svojim sólo projektom FVLCRVM. Ďalej ho doplnia Face2Bass Djs, Wychitawacs, M.Bulwa, Detekm, Fatblow, Nekris, Naphex či Matwe.

Market na festivale bude rôznorodý a nájdete na ňom stánky od predajcov ako Pucle, Pimp my Bike, Bastart, Moon socks či Primát. Takisto tam nájdete aj chill out a gastro zónu, kde sa budete môcť osviežiť drinkom či dobrým jedlom. A komu nebude stačiť o 22:00 sa akcia presúva na afterparty, Na Pavlač kaviarne Paddock, ktorú nájdete na Mierovom Námestí v Trenčíne. Celý team Fest Art sa na vás srdečne teší a pripomína, že celý tento festival a takisto afterparty je zadarmo.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Fest Art pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.