Si autičkár?V krvi ti prúdi benzín?Pálenie gúm ťa vzrušuje viac než orgazmus?Tak tým pádom je tento článok práve pre teba!

Zaujímajú ťa autá? Zrazy áut? A všetko čo k tomu patrí? Tak to si na správnom mieste!

Night Riders je skupina ludí ktorá má menší sen.A tým snom je dať do kopy ludí s rovnakou vášnou a ukázať ostatným že naša láska k autám nie je trestný čin.Ale že je to naše hobby.Na našej instagramovej stránke: nightriders__ nájdete vela fotiek áut a rôzne iné obrázky ktoré su spojené s jednou tématikou a tou sú autá.Potrebuješ predať auto? Pošli ho na našu stránku a my ti s predajom pomôžeme! Chceš sa len tak pochváliť s tvojim autom? Pošli nám ho do správy a my ho uverejníme! Či zháňaš nejaké bomba elektróny na leto a potrebuješ poradiť? Napíš nám! My ti pomôžeme.

Organizujeme rôzne zrazy áut.Máme za sebou 4 úspešné zrazy.Na našom poslednom zraze ktorý sa uskutočnil v Iži sme mali cca 200 áut.Po celý zraz nám stretnutie spríjemňovala muzika a pár driftujúcich áut.Ku koncu zrazu sa uskutočnilo car limbo a DB meranie výfuku a audia.Po súťažiach sa uskutočnila jazda do Komárna.Na našej IG stránke nájdete aj náš merch ako sú tričká alebo nálepky.Kúpou merchu nás podporíte a tým pádom vieme stále len a len zlepšovať naše zrazy.Všetky financie vyzbierané predajom našich vecí idú hlavne do techniky a iných vecí ktoré sú potrebné aby naše zrazy boli vychytané.Do budúcnosti plánujeme do našich zrazov zaradiť aj slalom na čas a šprinty.

Na našej IG stránke nájdeš aj fotky a videá zo zrazu.

Podpor nás aj ty aspoň tým že followneš náš instagram alebo Facebook.Pochvál sa aj ty so svojim tátošom pred ostatnými.A rozšírme tak komunitu ludí s rovnakou vášňou.My sme NightRiders. https://www.instagram.com/nightriders__/

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď NightRiders pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.