PÚTAVÝ OBSAH PRIPRAVOVANÉHO SERIÁLU: TRHLINA - ČO JE NA TOM PRAVDY?

Január 2019 má byť zaujímavý - ČO PRINESIE NOVÝ SERIÁL TRHLINA?
TRHLINA rozpráva strhujúci príbeh o jednej z najväčších záhad Slovenska – o nevysvetliteľnom miznutí ľudí v pohorí Tribeč.
Pohľad na "hrôzostrašný" vrch TRIBEČ foto: Tomáš Šereda

ČO HOVORÍ TELEVÍZIA JOJ?

Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč a keď sa po vyše dvoch mesiacoch rovnako záhadne objavil, mal na tele čudné popáleniny a zranenia. Bol dezorientovaný, nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo, už nikdy sa nespamätal. Igor pátra ďalej a s údivom zisťuje, že Fischerov prípad nie je ojedinelý – zmienky o tajomnom miznutí ľudí v tomto pohorí siahajú hlboko do histórie. Hrôzostrašných prípadov pribúda. Igor s priateľkou Miou, konšpirátorom Andrejom a tvrdým skeptikom Dávidom preniká čoraz hlbšie a odhaľuje skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia. Vyberú sa na výpravu priamo do tribečských lesov, kde zažijú čosi vymykajúce sa chápaniu. Spočiatku nevinné pátranie sa končí tragicky. Toto tajomstvo má totiž príšerne ostré zuby...

KTO DOSTAL HLAVNÉ ÚLOHY?

Tomáš Maštalír

Mária Havranová

Dávid Hartl

Matej Marušin

a mnohí ďalších.....

,,Strach vládne už aj na nakrúcaní." - tvrdí ŠARM foto: Maroš Ďatko

Čo sa stalo lesníkovi Samšálymu? Kam zmizla mladá Mária Švajzerová? Čo sa cestou z kameňolomu prihodilo Andrejovi Murgašovi? Kde sa tri a pol mesiaca nachádzal Walter Fischer a čo mu spôsobilo popáleniny a psychický otras, z ktorého sa už nikdy nespamätal? Kto bol mŕtvy muž, nájdený pri Oponiciach, a prečo zomrel? Kam sa podeli manželia Belanovičovci? Kam zo svojho domu navždy odišiel Antonín Topil? A čo sa stalo podnikateľovi Jánovi Šalovi v priebehu jednej hodiny pri ceste zo Skýcova?

TOTO VŠETKO SA DOZVIEME na premiére v slovenských kinách už 24. januára 2019.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
::Volám sa Rado Madleňák ::Mám 15 rokov ::Študent 9. ročníka :Hudobník :Vloger :Bloger

Chceš vedieť, keď madlenak.official pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.