7.10.2018 22:12

Hopsup: Fotbal 2019

Pamätáte na Song 2? Hej, presne ten, z FIFA 98. Už to raz bude tak, je to 21 rokov, je tu nová fifa a my starneme.

Existuje určité množstvo ľudí, ktorí holdujú nechutným hrátkam s ovládačmi. Denne pozerajú do monitorov či televízorov a medzi ich záľuby patrí pizza, redbul a posilnovanie tzv. palcepsu - svalu na palci. Ľudia tohto charakteru disponujú rôznymi cnosťami, avšak ich neresti ich často privádzajú do šialenstva.

Jeden z takýchto ľudí je aj Feri. Ferko má ideálny život, takmer rozprávkový. Nejeden by si taký prial. Chodí do roboty na pešo, pracuje ako opravár havarovaných lietadiel. Má krásnu priateľku, Simu, ktorá je feministka. Občas sa utrhne z reťaze a kúpi si miesto jedného rohlíka 2, ba aj 3. Jednoducho úžasný život, čo vám budem rozprávať.

Kde tu zrazu, niečo nie je v poriadku. Sima si všíma, že s Ferom niečo je. Máva výkyvy nálad, nečakane opúšťa dom, vypisuje si s neznámymi ženami. Aby toho nebolo málo, už si nenájde čas, aby si spolu pozreli farmu. Toľká pohroma. Naposledy kričal zo spánku heslá ako -"To kam kopol!" - či - "Musím zmeniť trénera."

Po túžbe vedieť viac, Sima vyhľadá profesionála. Ten objavuje tajomstvá, na ktoré ľudstvo doteraz nebolo pripravené...

Poetické zamyslenie sa nad zhubným vplyvom hry FIFA 2019 na telo i ducha človeka, ktoré plynule prechádza do duševnej analýzy moderného muža a budúcnosti ľudstva. Tento skvostný snímok vám prináša HopŠup - spoločenstvo lobdy. Natočené podľa maľby Biely štvorec na bielom pozadí, od autora hitu Vegán, ktorý jedol mäso.

Ak chcete zažívať nekonečný príval serotonínu a nechcete pri tom ani pohnúť prstom, neváhajte dať subscribe pre HopŠup (kliknite aj na ten zvonček, nech máte notifikácie). Ak nechcete byť šťastný, ale chcete, aby vám všetko bolo jedno, objednávajte Prokrastinol - vaše problémy sa stanú budúcnosťou.

Nenechajte sa viac lákať a pozrite si celú záležitosť tu:

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď maroshmka pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.