Ako byť aktívny vďaka diáru?

Bullet Journal je v poslednej dobe veľmi obľúbenou súčasťou života mnohých ľudí.

Bullet Journal je v poslednej dobe veľmi obľúbenou súčasťou života mnohých ľudí. Takýto diár si viete vyrobiť doma a stačí vám na to jednoduchý notes alebo zošit. Pri tvorbe bullet journalu nieste obmedzovaný ničím len veľkosťou strany. Veľa inšpirácii môžete čerpať z rôznych internetových stránok ako je napríklad Pinterest. Existuje veľmi veľa motívov na tvorbu bullet journalu alebo si môžete vymyslieť svoj vlastný dizajn.

Pomôcky pri tvorbe diáru: Najlepšie sú Stabilo fixky point 88 ktoré majú úžasne tenký hrot s ktorým si môžete do diára niečo predkresliť a potom pomocou zvýrazňovaču vyfarbiť. Takýmto spôsobom si ho môžete prispôsobiť podľa seba a odlíšite sa od normálnych diárov ktoré kúpite napríklad v kníhkupectve alebo v papiernictve. Najdôležitejšie je však keď sa to bude páčiť práve vám.

Na čo slúži bullet journal?

Môžete ho použiť na zapisovanie rôznych stretnutí alebo domácich úloch ale slúži v mnohých prípadoch aj zapisovanie vašej aktivity. Prípravu na následujúci týždeň si môžete spraviť nedeľu aby ste sa tým nemuseli zaoberať cez týždeň. Príprava vyzerá tak že si napíšete dni v týždni (ako to vidíte na obrázku) a napíšete si aké máte stretnutia alebo čo musíte spraviť v daný deň.

fotka z https://www.pexels.com/

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
1
Poslať správu

Chceš vedieť, keď tom_fom pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.