Pošli mi niečo hot

Čo sú vlastne nudes? Áno holé fotky, čo ti pošle dievča, ktoré iní volajú štetka. Ale čo ak sa pravda podstatne líši od definície? Prečítaj si príbeh o nej a zistíš, čo to naozaj znamená.

Poznala som jedno dievča, jedno skvelé, krásne a šikovné žieňa. Vždy som jej závidela a obdivovala ju, ako môže byť vždy tak nad vecou a neústale ten úsmev na tvári nech sa dialo čokoľvek. Známky takmer čisté jednotky, humor a mnoho ďaľšieho... Nikdy sme neboli nejaké najlepšie kamarátky, no vždy sa ku mne správala veľmi milo, teda ku každému. Keď s ňou bol človek čo i len pár minút, mal chuť jej prezradiť všetky svoje tajomstvá a tajné túžby. Svojou postavou pútala nejedny chlapčenské oči, nie nebola vychudnutá na kosť, bola tak akurát, skrátka krásna. Asi 175 centimetrov, stredne dlhé hnedé vlasy, okrúhly zadok, oči, v ktorých sa miešali všetky možné farby od šedej až po hnedú a pekný úsmev. Vcelku nebola nejak extra zaujímavá, ale bola to ona. Tá, ktorá to spravila.

Neviem presne kedy a ako sa to začalo, no jedného dňa sa na internete zjavili jej odvážne fotky. Špekulovalo sa o tom, či ich tam zavesil chlapec obdarený jej fotkami alebo bol jej účet hacknutý. Nikto nevie a už sa pravdu asi nedozvieme.

Bolo to hneď na začiatku týždňa a viem, že sa okolo toho dosť hovorilo, mala som pocit, že odvtedy bolo v škole tak akosi rušno a všetci si voľačo šepkali. Zachytávala som rôzne konverzácie ľudí, no ani jedna nebola o nej. Akoby sa všetci báli o tom hovoriť medzi ľuďmi. Nikto jej nič nepovedal, iba sa na ňu usmial, ale zo zadu ju prepaloval pohľadom.

To ticho ju ubíjalo. Vedela, čo spravila, no opäť vyzerala, že sa jej to ani len trochu nedotklo. Nedokázala som pochopiť ako, ako sa môže usmievať na tých všetkých, čo ju utešovali, no potom odporne tvrdili, že je štetka, k*rva a tá čo dá každému. Stala sa štetkou v očiach mnohých bez vlastného vedomia.

Raz som ju videla v meste ako sa so slzami v očiach prechádzala aj so svojím psom a láskyplne sa mu prihovárala a cez smútok v duši sa na neho usmiala aj keď vôbec nemusela, nemusela ho pohladiť ani sa usmiať, nič z toho nemusela, veď to bol len pes a ona bola nešťastná. Bola zlomená, no tá láska z nej stále sršala tak, ako predtým, ani o kvapku menej.

Dostávala správy od chlapcov, nepríjemné, nechutné, ponuky na sex, na vymieňanie nudes, alebo aj keď si s niekým písala, uštipačným poznámkam sa nevyhla. To, že o nej tí ľudia mali veľmi chabú mienku bolo z ich správania tak očividné, že aj slepý by bol nad nimi pokrútil hlavou.

Vedela čo spravila. Veľmi dobre vedela, že keby nebola odfotila fotky takého typu, nič by sa nestalo. Vedela, že ich nemala poslať, vedela, že to bola obrovská chyba, vedela, čo si o nej všetci mysleli, vedela, že mnohých sklamala. Vedela úplne všetko aj to, ako príšerne ju to zožieralo. Bola sklamaná a naštvaná. Nie na ľudí, tí už sú raz takí, občas dobrí, občas zlí, občas čulí, občas mdlí. Bola sklamaná zo seba, len a len zo seba.

Ako rýchlo naletela na pár teplých slov a jedna veta sa jej stala osudnou: “Pošleš mi niečo hot?”

A ja som sa priradila k tým ovciam, k tým, ktoré jej nepovedali úplne nič, iba sa nečinne prizerali ako sa trápi a ani sa neopýtali, či by sa nechcela porozprávať. Nechala som ju v tom úplne samu napriek tomu, že som o tom vedela. Prispela som k tomu zväčšujúcemu sa ničeniu spoločnosti ľudským egoizmom a obrovským nezáujmom...

Poznala som jedno dievča, jedno skvelé, krásne a šikovné žieňa. Vcelku nebola nejak extra zaujímavá, ale bola to ona. Tá, ktorá to spravila. Tá, ktorá poslala nudes.

A možno som si myslela, že mne sa to nikdy nemôže stať... No nočná mora sa stala realitou a tak som si spomenula na ňu a povedala vám, čo vlastne znamená poslať nudes.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
12
Poslať správu
(Nie) Sme na jedno použitie...

Chceš vedieť, keď ninus.semanova pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.