Čo ti napadne pri slove láska?

Slovo" láska "znamená pre každého niečo iné a jedinečné.

Bola som veľmi milo prekvapená odpoveďami ľudí na túto otázku. Každá jedna bola svojím spôsobom vyjadrená aktuálnymi pocitmi a pochopením otázky podľa seba.

Pre niekoho pojem láska znamenal,ČAROVNÝ POCIT, KTORÝ POCIŤUJE OKOLO SEBA. Pre niekoho iného zas SPOKOJNOSŤ A RADOSŤ, taktiež predstava MILOVANEJ OSOBY alebo MOCNÝ POCIT ILÚZIE NEKONEČNA A ZÁROVEŇ SKUTOČNÝ POCIT ŠŤASTIA BEZ ILÚZIÍ a mnoho iného...

Je veľmi ťažke definovať pojem "láska", keďže všetci si predstavíme niečo iné. Aj keď sú možno odpovede podobné, nikdy sa nezhodujú na 100%. Je to ovplyvnené naším aktuálnym pocitom, našou náladou a prostredím v ktorom sa nachádzame.

Samozrejme slovo láska má viac významov.

Medzi základne patrí: emocionálny pocit, citový vzťah k vecialebo myšlienke, skutok voči inej osobe a najmä predmet lásky (k človeku).

Láska v nás- všetci sme jedna láska, pretože máme v sebe dobro, empatiu a najmá city. Dokážeme spolupracovať, vychádzať spolu, podporovať a rešpektovať sa. Niekedy stačí tak málo, len sa obdarovať tým, čo máme a nik nám to nemôže vziať. To je predsa okrem iného aj NAŠA VNÚTORNÁ LÁSKA. Krásna, úprimná a jednoduchá

Ďakujem za prečítanie môjho ďalšieho blogu, ktorý som napísana na základe vašich odpovedí, na ktoré ste mali možnosť odpovedať na sociálenej sieti instagram na mojom profile @sari_ah_ .

Ps.Majte krásny zvyšok dňa.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
5
Poslať správu
Ahojte, budem veľmi rada, ak mi napíšete váš názor na moje blogy ❤️ Verím, že sa Vám budú páčiť 🙏🏼 Majte krásny dnik 💎

Chceš vedieť, keď sarahkrbatova11 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.