Koho voliť?

O dva týždne budeme mať možnosť zmeniť zloženie našej vlády.

Začal by som koho nevoliť.

Každý občan ktorý odovzdá svoj hlas strane SMER - SOCIÁLNA DEMOKRACIA podporí úmyselné okrádanie slovenského národa. Ďakujem pekne.

1488 je neonacistický symbol, ktorý v minulosti opakovane použila strana Kotlebovci. Mať vo vláde stranu, ktorá má blízko k tejto ideoléogii je hanba pred celou Európou, svetom, vesmírom, Bohom a národom.

Milujem platenú reklamu Richarda Sulíka u Zuzany Plačkovej, úspešného podnikateľa Borisa Kollára, GEN JUDr. Andreja Danka, Dobrého Anjela Andreja Kisku, primitívne Trubanove a Beblavého reklamy na YouTube, stranu Ježiša Nazaretského KDH, neexistujúceho Bélu Bugára, uja Harabína alebo Dobrú voľbu bývalého ministra dojebaného zdravotníctva Tomáša D.

Igor Matovič aktívne poukazoval na korupciu a kauzy Ficovej vlády a asi si zaslúži nejakú moc. Som zvedavý ako s ňou naloží a či bude aj naďalej pokračovať v naháňaní zločincov. Možno mu v tom pomôže aj Jožo Pročko, ktorého videá na FB ma celkom bavia a verím mu jeho dobrú povahu a zmysel pre spravodlivosť.

Mrzí ma, že sa ľudia rozhodujú len medzi stranami ktoré dali najviac peňazí do reklamy, majú najviac percent vo vymyslených prieskumoch alebo hrajú falošné politické divadlo.

Teší ma zvýšený záujem o politiku a dúfam, že volebná účasť bude vyššia než 60%.

MÁME TOHO DOSŤ !, buďme Socialisti.sk napríklad a mám vás rád Slováci ❤️.

Milan

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď profesionálny hejter pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
7.5.2020 21:59
REVOLUCIONÁR
30.4.2020 23:58
iPhone 6s