Štýl a elegancia aj na cestách

Chystáte sa vyraziť s priateľmi do mesta či na dovolenku s rodinou? Alebo Vás čaká po práci tréning, cvičenie, posilňovňa? Ak áno, rozhodne by Vám spoločnosť mala robiť šikovná taška, ruksak a kufor.

Jeden po ruke sa vždy oplatí

Či už to nazveme akokoľvek, všetci vieme, o čom je reč. A nielen to! Mnohí z nás vlastníme aspoň jeden ruksak pre strýčka príhodu. Určite však nezostane doma len tak ležať nevyužitý. Ruksaky už dávno nenosia iba žiaci a študenti, ale čoraz viac sa stal obľúbeným medzi dospelými ženami i mužmi.

Títo verní spoločníci nás sprevádzajú takmer každodenne a stali sa z nich štýlové a praktické doplnky pre každého z nás. Dokonca sme si ich veľmi obľúbili aj my, ženy. Každá moderná žena – majiteľka ruksaku si ho určite nevie vynachváliť, pretože nám robí veľmi dobrú službu.

Užite si radosť z cestovania naplno

Kto z nás by sa netešil na dlho očakávané dni voľna, dovolenky či prázdnin? Veď po náročných mesiacoch strávených v škole alebo v práci sa už nevieme dočkať, kedy vyrazíme za morom, slnkom, horami, zábavou. Všetci na tieto okamihy netrpezlivo čakáme. Aby sme si ich však užili naozaj bez problémov, mali by sme sa na ne dôkladne pripraviť. Súčasťou týchto príprav je aj balenie na dovolenku či na víkendový pobyt. A čo k tomu potrebujeme? Predsa tašky alebo cestovné kufre. Možno si povieme, však to je jasné, že sa potrebujem do „niečoho“ zbaliť. Otázka však je, viem sa zbaliť čo najpraktickejšie? Alebo siahnem po prvej taške, ktorú doma mám a nahádžem do nej polovicu šatníka?

Ak rozmýšľate nad kúpou cestovného kufra, vopred si treba ujasniť, aký rozmer budeme potrebovať. Riaďme sa podľa toho, na ako dlho cestujeme a za akým účelom. Je pochopiteľné, že na predĺžený víkend nám postačí menší kufor, väčší si zasa vezmeme napríklad na viacdňovú dovolenku k moru. Cestovné kufre nájdeme v rôznych veľkostiach, farebných prevedeniach, vzoroch a materiáloch. Ich výber je iba na nás.

Zdroj náhľadového obrázka:

Pixel-Shot / Shutterstock.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Martin Pružný pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.