Oblečenie, ktoré milujeme všetci a nedáme naň dopustiť. Rifle sú jednoducho symbolom nesmrteľnej klasiky!

Kto by ich nepoznal a nemiloval? Kto z nás by ich nemal vo svojom šatníku? Oblečenie, po ktorom sme voľakedy mohli iba túžiť a tíško závidieť ľuďom zo „západu“.

Doba pokročila a my dnes stojíme pred inou dilemou. Ktoré rifle si vybrať z toľkého množstva strihov, štýlov, vzorov, farieb či svetových značiek?

Oblečenie do práce i na voľný čas

Všetci to poznáme veľmi dobre, keď obmieňame šatník alebo dopĺňame zásoby oblečenia. Veľakrát máme dilemu, čo si na seba obliecť a máme pocit, že už je takmer všetko obnosené a staré. Vtedy sa väčšinou vyberieme na nákupy, aby sme sa vynovili a získali prehľad o najnovších módnych trendoch. Ak túžite po kvalite, ale zároveň nechcete či nemôžete investovať príliš veľa peňazí do oblečenia či obuvi, tak značka Tom Tailor je pre Vás ideálna!

Synonymami módy tejto značky sú sloboda, individualita, prirodzenosť, uvoľnenosť a sexy príťažlivosť. Vysoká kvalita materiálov a nekomplikovaný, športový vzhľad oblečenia sú zárukou dlhodobej priazne všetkých mladých individualistov. Tom Tailor je životný štýl - pre všetkých, ktorí milujú slobodu a nenechávajú sa spútavať.

Na každý deň jedny, čo poviete?

Každý muž ich má určite niekoľko. Niektorí možno na každý deň jedny. Rôzne strihy, štýly, modely či farby a značky. Veď ich je neúrekom a stále je z čoho vyberať. Rifle sú veľmi vďačným oblečením, ktoré môže prakticky nosiť každý. Ale tak, ako v prípade iných odevov, treba zvážiť, ktoré rifle sa hodia k našej postave a ktoré zasa nie. Ak sa budeme riadiť podľa typu svojej postavy, jedine vtedy sa budeme cítiť pohodlne a vyzerať v nich dobre.

Ak ste štíhlej postavy, vhodným riešením môžu byť rifle svetlejšej farby, lebo tie opticky pridávajú na objeme. Pokiaľ ste však až príliš štíhly, toto môže byť pre Vás tá správna voľba. V prípade silnejšej postavy platí, že rifle tmavšej farby zoštíhľujú, takže Vaša voľba by mala byť jasná- rifle tmavej farby, najlepšie rovného strihu. Vyšportovaní muži môžu siahnuť aj po rifliach voľnejšieho strihu.

Zdroj náhľadového obrázka:

Majdanski / Shutterstock.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Martin Pružný pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.