5.11.2017 22:10

Spojme ľudí hudbou !

Hľadáme mladých talentovaných umelcov

Dobrý deň .

V prvom rade by som sa chcel poďakovať Refresheru že ľuďom poskytli písať vlastné blogy na ich portály .

Vystupujem pod menom Shane pochádzam z Michaloviec z východného Slovenska . Venujem sa hudbe , konkrétne rapu , s kamarátom máme základné nahravácie štúdio , no účel splňa . Prejdime k veci .

Naša skupina je pomenovaná názvom Hoods . Snažíme sa všetko si robiť sami , od písania textov cez nahrávanie , mix mastering , točenie videoklipov cez strih a záverečný edit a postprodukciu . Tu vám dám link na náš prvý videoklip , nie skladbu !

Dostal som nápad , že by som chcel robiť niečo iné , resp. robiť to inak ako to robí 90% neznámych rapperov, tak isto ako sme aj my . Chcel by som založiť jednu veľkú skupinu , alebo urobiť veľký projekt, kde by sa mohli angažovať úplne všetci (samozrejme talentovaní umelci ) . Nezáleží na tom , či si spevák , rapper , alebo hráš na nejaký nástroj , práve naopak je to veľké PLUS . Taktiež by sa mohli angažovať aj tanečníci .

Takže čo vlastne tým chcem dokázať? Aby sme ukázali fakt to , čo sa hovorí : "Hudba spája ľudí" . Ak si hudobník, tak si to práve ty , koho hľadám . Chcel by som dokázať to, že pod týmto projektom alebo skupinou by sme mohli úplne všetko robiť a produkovať sami . Veľmi by som privítal nádejných umelcov, ktorí hrajú na hudobné nástroje akustické aj elektrické . Tí by pomohli tomu , aby sme si mohli sami robiť inštrumentálne hudby či beaty . Samozrejme sa chcem tomu venovať aj ja , len bohužiaľ nemám dosť finančných prostriedkov na to aby som si mohol zaobstarať techniku ktorá je na to potrebná , ale RAZ sa určite dostanem aj k tomu .

Ďalej by sme privítali chlapcov , chlapov , dievčatá , ženy ktoré vedia spievať a chcú svoj talent rozvíjať . Prispeli by svojimi vokálmi , spevom či rapom .  Taktiež by som chcel , aby tento projekt nebol obmedzený na jeden hudobný žáner práve naopak.

Proste milujeme hudbu a chceme z nej dostať maximum . Čo ty na to ? Ak sa venuješ hudbe , a chceš rozvíjať svoj talent neváhaj mi napísať !

Chcem aby sme dokázali to , že sa ľudia vedia spojiť a vytvárať krásnu hudbu .

Ako som už hovoril , od tvorenia hudieb po písanie textov nasledovné nahrávanie mix/mastering . A taktiež tomu prinášať nezvyčajný vizuál . My tiež síce zatiaľ máme online len zopár klipov, ktoré sú lajické no v príprave sú už plnohodnotné videoklipy , s dejom a všetko čo podľa nás k tomu patrí .

Tak čo máš chuť robiť hudbu  zo srdca? Neváhaj a napíš nám !

Sem vám postnem aj posledný klip ktorý sme vydali .

Kontaktovať ma môžeš :

Napíš správu na YT kanály .

Alebo napíš správu na IG : www.instagram.com/shanerapmusic

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
34
Poslať správu

Chceš vedieť, keď shanemusic07 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.