Módny prepadák ako nový trend? Zažiarte! (doslova)

Krútenie hlavou alebo sme boli nadčasoví?

Pred niekoľkými rokmi si isto každý človek pamätá (alebo to zažil na vlastnej koži) ako sme sa prechádzali po obchodných centrách alebo len uliciach, kde na nás z istej strany "zažiarili" neónové tielká, nohavice či topánky. Veľa ľudí podľahlo tomuto trendu už v tom čase, avšak nezaujalo to až taký dojem na tej pravej módnej scéne, ktorá sa stále skôr držala jemnejších farieb a nie tak divokých kontrastov.

Avšak, neón je späť! Po ukončení tohto staršieho trendu a miernej časovej pauze príchádza k nám opäť, ale s oveľa príjemnejšími kombináciami, ba priam takými že tento trend začnete vyhľadávať.

Módni dizajnéri s týmto novým trendom a ich kreativitou vedia na mólach ukázať veľa divov! To však neznamená, že my tento trend nevieme uplatniť tiež. Za mňa v jednoduchosti je krása a v kontrastoch ešte väčšia. Čiže ak si chcete túto novú záležitosť odskúšať na sebe, najlepším spôsobom ako upútať, ale zároveň nezabiť, je nechať jeden alebo dva kúsky zažiariť v obklopení bežných uzemnených farieb.

Takže žiaden strach, ak budete chvíľu vyčnievať, o chvíľu sa to na našom malom Slovensku rozšíri ani sa nenazdáte. :) Nechajte sa inšpirovať a využívajte vašu kreativitu.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď dankakovacikova11 pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.