22.1.2021 15:40

Poznám troch mužov, čo cítia ku mne voľačo, spieva TERI ČIKOŠ v novinke Dilema

Teri Čikoš, ktorá sa predstavila minulý rok v televíznej šou The Voice Česko Slovensko, prichádza s novou skladbou Dilema. Po pesničkách Letná, Pozri a Dievča je to už je štvrtý singel.

"Dilema je vyznanie mladého dievčaťa. Je to výpoveď mladej duše o jej predstave dokonalého partnera. Je to skladba plná emócií a myslím si, že každé dievča aj dospelá žena sa v texte piesne nájde. Je o našich pocitoch, myšlienkach a túžbach," uviedla pre médiá Teri Čikoš. Skladbu zverejnila spolu s lyric videom. "Chcela som ľudom trošku viac priblížiť text piesne." dodáva speváčka.

"Je to moja autorská skladba po textovej aj hudobnej stránke" dodáva Teri.

Kapelu, s ktorou skladbu Dilema nahrala, tvoria známi slovenskí hudobníci Martin Wittgruber (klavír), Martin Gašpar (basgitara), Pišta Lengyel (gitara) a Igor "Ajdži" Sabo (bicie). Skladba vznikla v hudobnom štúdiu Kupec Records u hudobníka Juraja Kupca.Skladba je dostupná na youtube a všetkých ostatných digitálnych hudobných platformách.

LINK NA SKLADBU DILEMA : https://www.youtube.com/watch?v=KQcFa8gNahs

Teri Čikoš pochádza z hudobníckej rodiny a od mala sa venovala hre na klavíri. Tento rok v júni sa stala úspešnou absolventkou bratislavského Konzervatória v hudobno-dramatickom odbore. Účinkovala v predstaveniach Malý princ (Malá scéna STU), muzikáli IAGO (Divadlo Nová scéna), Holokaust (Divadlo Arteatro). Pôsobí aj ako učiteľka na základnej umeleckej škole, kde učí spev.

Hudobne spolupracovala s Luciou Bílou, Máriou Čírovou a Janou Kirschner, ktorá pre ňu zložila jej prvý singel Letná po tom, ako bola jej mentorkou v súťaži The Voice. Momentálne pracuje na svojom sólovom debutovom albume, ktorý by mal vyjsť už čoskoro.

O tlačovej správe nás informoval hudobný manažér Jozef Šebo

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď Pribehnikovo pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.