6.8.2021 10:44

Property Care vie, ako sa starať o poriadok Nájdete nás aj v New Living Center

Kvalita nášho bývania úzko súvisí aj s čistotou a bezpečnosťou prostredia, v ktorom sa pravidelne pohybujeme. Kreatívny dizajn a nevšedné doplnky najlepšie vyniknú v upratanom a čistom priestore.

Aj preto nájdete v priestoroch bratislavského New Living Center spoločnosť Property Care, v ktorej portfóliu služieb máte k dispozícii profesionálne čistiace a upratovacie služby prispôsobené na mieru každému klientovi. 

Property Care kladie dôraz na kvalitu ľudských zdrojov

Technológie nám v mnohom pomáhajú a uľahčujú naše životy, a to je aj ich hlavná úloha. Akákoľvek technológia nikdy nenahradí človeka, ľudské cítenie, myslenie ani konanie. Spojením človeka a kvalitnej technológie však dokážeme dosiahnuť úžasné výsledky, ktoré odrážajú naše najkreatívnejšie predstavy. V spoločnosti Property Care kladieme dôraz na kvalitu ľudských zdrojov a každého spolupracovníka si starostlivo vyberáme tak, aby sme klientom poskytovali upratovacie a čistiace služby na najvyššej úrovni. Naše služby sú vždy poskytované na mieru každému klientovi a v súlade s odsúhlaseným pracovným konceptom. 

New Living Center ako slovenský unikát

New Living Center v Bratislave je unikátnym projektom, ktorý je jedinečný svojho druhu na celom území Slovenska. V jeho priestoroch nájdete množstvo rôznych spoločností, ktoré sa určitým spôsobom dotýkajú témy bývania, dizajnu, stavebníctva, architektúry a ďalších príbuzných segmentov. Na svoje si tu príde každý, kto má rád kvalitu, nevšednosť, jedinečnosť, kreativitu a variabilitu. Naše brány sú otvorené pre všetkých záujemcov vrátane profesionálov z oblasti developmentu, architektúry, stavebníctva a mnohých ďalších sektorov. Nájdete tu aj spoločnosť Property Care, ako aj mnohé ďalšie, ktoré sú zárukou poskytovania kvalitných a profesionálnych služieb vo svojom obore. 

Zdroj obrázkov: newlivingcenter.sk, pixabay.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď fadam pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.