9.9.2021 11:33

Pozývame vás do ProCeram showroom v New Living Center

Každá nehnuteľnosť potrebuje určitú podlahu, dlažbu či obklad, ktoré sú neodmysliteľným vybavením kuchyne, kúpeľne a mnohých ďalších obytných priestorov.

Súčasná ponuka na trhu je štedrá a na svoje si prídu milovníci retra, tradícií, luxusu či moderných prvkov, pričom konkrétna kombinácia závisí len od vášho štýlu, vkusu a individuálnych preferencií. 

Spoločnosť ProCeram patrí k popredným dodávateľom obkladov, sanity, dlažieb a vybavenia do kúpeľní na Slovensku aj v Českej republike. Ak sa práve zaujímate o nákup takýchto produktov, alebo si robíte prieskum do budúcnosti, pozývame vás do nášho ProCeram showroom v New Living Center v Bratislave, kde si môžete pozrieť širokú ponuku sortimentu a naši odborníci vám radi so všetkým poradia.

ProCeram showroom v New Living Center 

New Living Center na Rožňavskej ulici v Bratislave je skvelým miestom, kde nájdete doslova pod jednou strechou všetko, čo potrebujete pre vaše bývanie, ako aj množstvo praktických tipov a inšpirácií v oblasti bývania. V Každej prevádzke na váš čaká nielen množstvo kvalitných produktov a služieb, ale aj ochotní odborníci, ktorí vám vždy radi pomôžu a odpovedia na vaše dotazy. Spoločnosť ProCeram ponúka záujemcom množstvo tovaru pre vybavenie kúpeľne, sanitárnej techniky a keramiky, kompletné vybavenie kúpeľní spolu s kúpeľňovým nábytkom. 

Je skvelé, keď sú produkty a služby, ktoré spolu súvisia, pod jednou strechou

Čas je vzácny pre každého z nás a mnohí preto oceňujeme, keď môžeme nájsť produkty a služby, ktoré spolu úzko súvisia, na jednom mieste. V ProCeram showrooom nájdete okrem spomínaných výrobkov a poradenských služieb aj nevyhnutné technické príslušenstvo a stavebnú chémiu, ako sú lepidlá, silikóny, škárovacie hmoty a podobné. Aj pri výbere týchto produktov vám radi pomôžu naši pracovníci, ktorí sa problematike rozumejú, majú potrebné skúsenosti a sú riadne zaškolení. 

Radi vás uvidíme v New Living Center a tešíme sa na vašu návštevu!

Zdroj obrázkov: newlivingcenter.sk

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
0
Poslať správu

Chceš vedieť, keď fadam pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.