22.11.2017 13:26

Ak nemáš všetko to čo chceš

Ak nemáš všetko to čo chceš

Ale aj tak si kúpiš lacnú napodobeninu. Myslím ,že limitované kusy by mali ostať limitovanými kúskami ,ktoré si nemôže kúpiť každý alebo nestihne kúpiť. To robi ,že tie kúsky majú nejakú hodnotu...

Ale prídu ľudia ,ktorí povedia. Nemám toľko peňazí na to tak som si kupil fake. Ak nato nemáš bráško, tak si to proste nekupuj. Príkladom dávam nike air max 90 hyperfuse ,ktoré boli hypnute na Česko-Slovensku cca 2014-15 ak sa nemýlim.

Vtedy ich mal skoro každý, no nie každý ale 80% mladých ľudí ,ktorí chceli byť "in" alebo zapadnúť do davu. Čerešničkou bolo ak si v meste videl len tieto fakeove hyperfusy, maskačové nohavice z Newyorkeru a mikinu z Takka ,haha :-D

Týmto Vás neurážam ale polož si otázku, Stojí mi to zato aby sa mi smiali? Naozaj sa cítim výnimočne? Odpoveď na obe otázky znie Nie, necítim sa výnimočne ak nosím fakeové boty na nohách, ani aby sa namne bavila spoločnosť.

Nájdeš mnoho pekných kúskov aj za nižšie ceny, však predsa ak si dokázal dať 60€ za nejaké fakeové boty aby si zaujal, tak nieje lepšie si hoc počkať na zľavu na stránkach a mať tie boty ,ktoré naozaj chceš?

Prišla zima a snimi fakeové timby, fakeové g-shock z aliexpresu za 15€ a dokázal si ich predať za 3 násobok ceny dedinským čávom ,ktoré taktiež boli okorenené maskačovými nohavicami z newyorkeru , ktoré si nosil z 30 dni , tak si ich mal 23dní na sebe x).

A aktuálnym trendom medzi mladými za rok 2017 sú určite bezpochyb, Adidas yeezy boost 350 , ktoré si kúpiš z aliexpresu hocakej farby prechádzaš mestom, obchodným centom a ľ udia len na teba hádžu pohľady. Občas si myslíš ,že ťa cenia ale je to opak.

Týmto sa Vám nechcem vysmievať, hoc sa na Vás občas pobavím v meste alebo keď sedím na kávičke. Ja tiež ak momentálne nemám peniaze na tie boty ,ktoré aktuálne chcem tak si nenaťukam čím skôr aliexpres a objednám aby som ich vešal na instagram ale buď si našetrím na tie boty ,ktoré naozaj tak chcem alebo sa snažím nájsť lacnejšie boty ,ktoré ma zaujmu tak isto ako tie drahšie. Nájdeš aj lacnejšie kúsky ,ktoré ľudia ocenia ak ti naozaj záleži na ľuďoch a nie na tebe. Ak ti záleži na sebe tak ti ľudia môžu byt ukradnutý ak máš aspoň trochu štýl.

Chváliť sa fakeami je ako keby som rozprával ,že mám 3 izbový byt ale nepustím ťa doň. Prečo? Lebo naozaj, máš ten byt ale je len 1 izbový a ak si ho trošku obzrieš tak to zistíš.

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na blogy@refresher.sk.

Ohodnoť blog
2
Poslať správu

Chceš vedieť, keď iniyx pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.

Ďalšie články autora

Zobraziť všetky
21.11.2017 19:03
Mladí ľudia