Pozitívna premena vo svojom živote

Buďte svedkami pozitívnej premeny vo svojom živote, keď sa vydávate na cestu k zdravšiemu životnému štýlu.

V predošlom mojom blogu som vám prezentoval jednu z mojich podnikateľských vášni, a to výrobu kvalitných domácich likérov, destilátov a vín pod vlastnou značkou TATRA BEAR.

Dnes by som vás chcel zaviesť naopak do celkom iného sveta, sveta zdravej výživy, ktorú prezentujem sám na sebe a ktorá mi pomáha pri mojich každodenných podnikateľských aktivitách a stresových situáciách.

Bojujete so zaneprázdneným životným štýlom? Chýbajú vašej strave základné živiny? Nebojte sa!

Ja som tak žil 20 rokov. Až do leta 2023, kde som pri preventívnej prehliadke u svojho lekára zistil, že mám katastrofálne výsledky. Tak som sa rozhodol, že žiadne lekárom naordinované tabletky ( 6 tabletiek denne vraj do konca života ), ale rapídna zmena životosprávy. To znamená vyvážená strava a pohyb.

Mal som to šťastie, že práve v tom období ma môj bývalý kolega oslovil, či nechcem vyskúšať silu inovatívneho sortimentu doplnkov značky Zinzino a urobiť veľký skok k zdravšiemu a harmonickejšiemu životu! On tieto produkty zn. Zinzino berie už 3 roky a pomohli mu sa vyliečiť z viacerých chronických chorôb. Tak som sa dal nato aj ja, keďže som sa rozhodol zmeniť svoj životný štýl.

A čo vlastne Zinzino výživové doplnky sú?

Výživové doplnky značky Zinzino sú navrhnuté tak, aby podporovali zdravý životný štýl a zlepšovali celkovú pohodu. Ponúkajú širokú škálu produktov vrátane doplnkov pre imunitný systém, duševné zdravie, zdravie čriev a vyvážené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Zdravotný protokol pozostáva z týchto troch produktov:

BalanceOil+ je séria všetkých prírodných doplnkov polyfenolových omega mastných kyselín, ktoré obnovujú rovnováhu mastných kyselín v tele. Obsahujú čistý rybí olej z malých, voľne žijúcich rýb a extra panenský olivový olej s polyfenolmi z olív zbieraných pred zberom vrátane prirodzene získaného vitamínu D3​​.

Xtend+ je vysoko pokročilý imunitný a výživový doplnok obsahujúci mikro- a fytonutrienty vrátane beta-glukánov, karotenoidov, xantofylov, vodou i lipidmi rozpustných polyfenolov a 23 esenciálnych vitamínov a minerálov. Je vegánsky a dopĺňa BalanceOil a ZinoBiotic​​.

ZinoBiotic+ je zmesou 8 prírodných tráviacich vláknin, ktoré podporujú rast dobrých baktérií v hrubom čreve a prispievajú k pocitu plnosti, znižujú nadúvanie a udržujú cholesterol v normálnom rozsahu. Obsahuje špeciálne beta-glukány z ovsa, ktoré sú bezlepkové​​.

Tieto doplnky sú určené na podporu rôznych aspektov zdravia a pohody, od imunitného systému až po duševné zdravie a rovnováhu čriev.

Samozrejme, že najdôležitejšou časťou pred nasadením zdravotného protokolu bola prvá časť, a to je otestovať sa Zinzino Balance Test, ktorý ukáže profil esenciálnych mastných kyselín.

Tento test využíva metódu sušených kvapiek krvi (DBS) a je rovnako presný ako testy vykonané z venóznej krvi.

- Hodnoty 11 mastných kyselín v krvi

- Šesť rôznych zdravotných ukazovateľov

- Odporúčanie dávkovania podľa veku

- Individuálne usmernenia na obnovenie rovnováhy Omega-6:3

Prvý test Vám poskytne informácie o aktuálnom stave Vášho tela. Druhý test odhalí, ako vaše telo reaguje ( po užívaní Zinzino 120 dní ).

Môžem úprimne povedať, že mne aplikovanie produktov Zinzino pomáha určite v bežnom živote aj pri športovaní, ktorému sa v súčasnej dobe venujem na dennej báze.

Čo by som vám chcel nakoniec poradiť? Buďte svedkami pozitívnej premeny vo svojom živote, keď sa vydávate na cestu k zdravšiemu životnému štýlu. Či už ste fitness fanatik, zaneprázdnený profesionál alebo sa jednoducho snažíte o celkový wellness, Zinzino je tu, aby vás motivoval k tejto zmene.

ŽITE ZDRAVO !!!!

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na [email protected].

Ohodnoť blog
0
Poslať správu
Podnikateľ vo viacerých oblastiach. Snažím sa ponúknuť klientovi niečo jedinečné, exkluzívne, nekomerčné a hlavne kvalitné.

Chceš vedieť, keď adrianskrab pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.