YouTube - zlodej sociálnych sietí

V roku 2017 sa rapídne zmenilo veľa sociálnych sietí, no v poslednej dobe sa aplikácia YouTube začína výrazne podobať Instagramu a Facebooku.

Rokmi 2016 a 2017 otriasli niektoré zmeny na sociálnych sieťach. Prvá výrazná novinka bola na strane instagramu, kedy pribudli nové funkcie, ktoré sa volajú stories. Jednoducho odfotíte fotku, uploadnete ju na stories, kde fotka ostane 24 hodín. Samozrejme instagram nemohol zaostávať, preto na spomínané stories pridal filtre.

Postupne prišli tieto stories aj na facebook, whatsapp a ostatné sociálne siete. No v poslednej dobe sme si všimli jednu novinku na strane youtube.

Pred niekoľkými mesiacmi vydal Youtube upgrade pre beta testerov, v ktorom testovali pridávanie príspevkov a posielanie súkromných správ cez aplikáciu youtube. (rovnako ako aj na facebooku). V príspevkoch sa dá uploadovať video, fotka, samotný text, či dokonca aj ankety. Túto funkciu má dnes každý youtube kanál nad 10 000 odoberateľov. No pred pár dňami youtube prišiel ešte s jednou novinkou, ktorá je v tejto chvíli len na minimum youtube kanálov na svete. Jedná sa o už spomínané stories pod youtube názvom reels.

Týmto krokom youtube zobral funkcie väčšiny sociálnych sietí a snaží sa dostať na vrchol rebríčku sociálnych sietí.

Podľa mňa je to len úbohé preberanie funkcii z ostatých sociálnych sietí...

SLEDUJTE MA:

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBE

Čo si o mojom názore myslíte vy?

ZDROJE OBRÁZKOV: pixabay.com

Text je súčasťou Refresher Blogu, nie je redakčným obsahom. Administrátorov môžete kontaktovať na [email protected].

Ohodnoť blog
3
Poslať správu
reporter / director / bloger

Chceš vedieť, keď Max Mencl pridá nový blog?

Zadaj svoj mail a dostaneš upozornenie. Kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.